banner212

banner211

“Sakaryaspor'da Oynamak Hayalimdi“

Sakaryaspor Teknik Direktörü Yavuz İncedal Medyabar.com ve Radyo264.com'dan canlı yayınlanan "Raif Ugan ile Gündem" programına konuk oldu.

Sakaryaspor 26.01.2016, 16:27 26.01.2016, 17:14 UTKU KAYNAR
 Sakaryaspor Teknik Direktörü Yavuz İncedal Medyabar.com ve Radyo264.com'dan canlı yayınlanan "Raif Ugan ile Gündem" programına konuk oldu.

"Sakaryaspor'da oynamak hayalimdi"

Futbolculuk hayatında Sakaryaspor forması giymenin hayalini kurduğunu belirten İncedal, futbolcu olarak giyemediğim formaya antrenör olarak kavuşmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. İncedal Sakaryaspor ile karşılaştığı dönemlerde de yeşil siyahlı tarafların takıma olan desteğinden hep etkilendiğine özellikle değindi.

"Şehir kenetlenmeli"

Başaralı olmak için şehrin kenetlenmesinin önemli olduğunu söyleyen İncedal, taraftar, yönetim, teknik heyet, futbolcu ve medya faktörlerinin birleşmesi ile hedefe ulaşabileceklerini belirtti. İncedal,"Sakarya bu anlamda şanslı bir şehir.10 gün devre arası kampı yaptık Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu bizimle gece gündüz beraberdi. Böyle bir ilgili alaka ile daha önce başka bir kulüpte yaşamamıştım" dedi.


"Sakaryaspor 7'inci veya 10'nuncu olmak için gelinecek bir kulüp değil"

Teknik Direktör Yavuz İncedal, Sakaryaspor'da göreve gelirken hep başarıya endeksli olduğunu belirterek; "Sakaryaspor yedinci veya onuncu olmak için gelinecek ve bu sonuçların başarı sayılacağı bir kulüp değil" dedi."Pes etmek yok ! Öncelikli hedefimiz zirve"

Ligdeki puan durumuna değinen Yavuz İncedal, "Zirve mücadelesinden hiç bir zaman vazgeçmeyeceğiz , şampiyon lig ortasında belli olmaz, bu yüzden bir maç kaybetmek yada bir maç kazanmakla bu iş bitmez" dedi.

Yorumlar (0)