banner212

banner211

Sakaryaspor'da personel operasyonu

Sakaryaspor'da yeni sezon öncesi futbol takımında hızlı bir değişim yaşanırken Başkan İsmail Gürses ve ekibinin göreve gelmesinin ardından bir çok kulüp personelin görevine son verildi.

Sakaryaspor 10.07.2016, 15:15 10.07.2016, 17:07 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da personel operasyonu
banner218
 Sakaryaspor'da yeni sezon öncesi futbol takımını silbaştan kuran Başkan İsmail Gürses ve ekibinin göreve gelmesinin ardından kulüp personel yapılanmasınıda yeniden kurmak için harekete geçti.


Selahattin Aydın döneminde kulüp müdürü olarak görev yapan Turgay Arman kongrenin hemen ardından görevi bıraktığını açıklamıştı. Gürses Arman'nın yerine Yaşar Pekin'ni göreve getirdi.


4 Personel gönderildi

Daha önce görevi döneminde personel ile maaşları ödeyemediği için sorun yaşayan İsmail Gürses bayram öncesinde Tesis Müdürü İrfan Bülbül, Medya Temsilcisi Hüriye Bolazar ve bir temizlik personelinin görevine son verdi. 


Yaşanan bu gelişme personel operasyonun süreceğinin sinyallerini verirken Gürses yönetimi Sakaryaspor'da uzun süredir masör olarak görev yapan Suha Ertürk'ünde görevine son verdi.


Pazartesi günü topbaşı yapacak olan Sakaryaspor'da önümüzdeki hafta içinde bir çok birimde değişikliğe gidilmesi bekleniyor.

Yorumlar (1)
kenan ödek 6 yıl önce
Ah vefa ah okadar ucuz olmamalisin.. yillardan beri yapilan anlamsizca kurcalamalardan oturu alinan ah lar bu takimi dogrultmadi ya sizlere birsey demiyorum..bizlerin suha babasindan yillarsan beri ordaydi sizlere yaziklar olsun bu personele titrediginiz kadar zamaninda ahlaksiz futbolculara karsi davranaydiniz bu tablo buralarda olmazdi yaziklar olsun gurses ve yonetimine..!!