banner212

banner211

Sakaryaspor'da play-off sancısı

Play-off maçları öncesinde ligde Bandırmaspor ile son maçına çıkacak olan Sakaryaspor'da yüzle gülmüyor.

Sakaryaspor 03.05.2018, 11:54 03.05.2018, 12:00 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da play-off sancısı

Sakaryaspor'da play-off maçları öncesinde futbolculara verilen sözlerin tutulmaması yeşil siyahlı taraftarları tedirgin ediyor.

Sakaryaspor'da play-off maçları öncesinde ödeme krizi devam ediyor. Bir çok futbolcunun peşinat alacağı bulunan Yeşil Siyahlılarda maç başları alacakları ile birlikte yüklü bir ödeme sıkıntısı yaşanıyor. Sakaryaspor yönetiminin uzun süredir takıma maç başlarını ödememesi yüzünden yaşanan krizin play-off maçları öncesinde takımı olumsuz etkilediği gelen haberler arasında.

SÖZ VERDİLER

Silivrispor maçı öncesinde futbolcularla görüşen Sakaryaspor yönetiminin  Bandırmaspor maçına kadar süre istediği 3 Milyon TL'yi bulan alacakların en az bir kısmının bu maç öncesinde ödeneceğinin sözünü verdiği iddia edildi. Play-off maçları ve içinde prim vadinde bulunan yeşil siyahlı yönetimin kaynak arayışında henüz bir sonuç elde edemediği öğrenildi.

Sakaryaspor Başkan Vekili Halit Evin'nin Bandırma maçı öncesinde para bulmak için çaba sarf ettiği bugün yada Perşembe günü durumun netlik kazanacağı gelen haberler arasında

GÖZLER TOÇOĞLU'NDA

Sakaryaspor şampiyonluk yolunda play-off gibi çok kritik bir sürece girdiği şu günlerde yeşil siyahlı taraftarlar her fırsatta desteğini esirgemeyen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun da soruna el atmasını istiyor.

2 Ay içerisinde Büyükşehir Basketbol takımına 4 Milyon TL kaynak yaratılmasında destek olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun vergi ve SGK taksitlerinin ödenmesi için verdiği desteğin yanı sıra play-off sürecinde takımı ateşleyecek bir destekte bulunması bekleniyor.

RAKİPLER KESENİN AĞZINI AÇTI

Sakaryaspor'un 1.Lig'e yükselme yolunda yarışa gireceği Bandırmaspor ve Şanlıurfaspor play-off yarışına prim dopingi ile girmeye hazırlanıyor. Her iki takımda da play-off maçları için 10 BİN TL prim belirlendiği  şampiyonluk için ise 100 BİN TL prim ödemesi yapılacağı öğrenildi.

 

Yorumlar (0)