banner212

banner211

Sakaryaspor’da Şaban Yıldırım ile yollar ayrılıyor

Sakaryaspor’da yeni sezon öncesi yönetim krizi sürerken yeşil siyahlı ekibin tecrübeli teknik direktörü Şaban Yıldırım ile yolla devam edilmeyeceği iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Sakaryaspor 05.07.2019, 22:24 06.07.2019, 09:32 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor’da Şaban Yıldırım ile yollar ayrılıyor
banner218

Sakaryaspor’da yeni sezon öncesi yönetim krizi sürerken yeşil siyahlı ekibin  tecrübeli teknik direktörü Şaban Yıldırım ile yolla devam edilmeyeceği iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Kongre öncesinde transfer yasağına engel dosyalarla ilgili görüşmelere hız veren Başkan adayı İbrahim Nalbant ve ekibinin Teknik Direktör Şaban Yıldırım ile bir görüşme yaparak göreve gelmeleri halinde yeni sezonda kendisi ile çalışmayı düşünülmediklerini ilettikleri öğrenildi.

İLK ADAY FİKRET YILMAZ

Başkan adayı İbrahim Nalbant’ın yeni teknik direktör konusunda kararı 11 Temmuz’dan sonraya bıraktığı öğrenilirken takımın başına getirilmesi düşünülen adaylar arasında ilk ismin ünlü futbolcu Burak Yılmaz’ın babası olan Fikret Yılmaz olduğu öğrenildi. Son olarak 2018 yılında Karabükspor’da 4 maç görev yapan Yılmaz’ 2015 yılında da Orduspor’da görev yapmıştı.

Kaynak haber54.com.tr

banner220
Yorumlar (1)
Eren 4 yıl önce
Şaban Yıldırım ile calismayacaksaniz yerine gelecek isim Fikret Yılmaz olmamalı.Saban hoca ile iki şampiyonluk gördü Sakaryasporumuz.Fijret Yılmaz i kim tanıyor kim biliyor,bir takimi en çok kaç hafta çalıştırdı.illa Şaban hoca gidecekse daha kariyerli bir hoca gelmeli.gecen yil gibi
5.hafta hoca ararız ve bir İsmail Ertekin daha bulamayız