banner212

banner211

Sakaryaspor'da Silivri hazırlıkları başladı

Niğde Belediyespor maçı sonrası morallerin hayli bozuk olduğu Sakaryaspor'da Silivrispor maçının hazırlıkları dün başladı.

Sakaryaspor 24.04.2018, 15:11 24.04.2018, 20:25 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da Silivri hazırlıkları başladı
 

Niğde Belediyespor maçı sonrası morallerin hayli bozuk olduğu Sakaryaspor'da Silivrispor maçının hazırlıkları dün başladı.

TFF 2.Lig'in 33'üncü haftasında deplasmanda Silivrispor ile karşılaşacak olan Sakaryaspor'da Niğde Belediyespor maçı sonrası futbolculara verilen 1 günlük izin sona erdi. Rüstemler Tesislerinde toplanan yeşil siyahlılar pazar günü oynayacakları Silivrispor maçnın ilk çalışmasını yaptı.

Teknik Direktör Engin Korukır nezaretinde gerçekleştirilen ilk antrenmanda dejenerasyon çalışması yapan yeşil siyahlılar 5'e 2 ve pas çalışması yaptı. Silivrispor sahasının suni çim olmasını nedeni ile Sakaryaspor bu karşılaşmanın hazırlıklarını bu sabah Ekrem Karaberoğlu Altyapı Tesislerinde yapacağı çalışma ile sürdürecek.

YÖNETİM TOPLANDI

Sakaryaspor kulüp başkanı İsmail Gürses'in Niğde Belediyespor karşısında alınan 0-0'lık sonucun ardından futbolculara attığı sitem dolu mesaj büyük yankı uyandırdı.

Niğde dönüşü dün akşam Rüstemler Tesislerinde olağan üstü bir toplantı yapan Sakaryaspor yönetimi yola devam kararı aldı. Başkan İsmail Gürses'in yeşil siyahlı futbolculara attığı istifa mesajının ardından bir araya gelen yönetim başkan Gürses'e moral vererek şu aşamada görevi bırakmanın doğru olmayacağı konusunda fikir birliğine vardığı öğrenildi.

2 Saate yakın süren toplantıda Teknik Direktör Engin Korukır ile yola devam edileceği yönünde karar çıktığı gelen haberler arasında.

Yorumlar (0)