banner212

banner211

Sakaryaspor'da yine MESAJ Krizi

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses, Bandırmaspor maçı öncesi futbolculara "Elenirsek kendiniz dönersiniz" şeklinde bir sms attığı iddia edildi.

Sakaryaspor 15.05.2018, 21:20 15.05.2018, 23:26 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'da yine MESAJ Krizi
 

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses, Bandırmaspor maçı öncesi futbolculara "Elenirsek kendiniz dönersiniz" şeklinde bir mesaj attığı iddia edildi.

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses Yeşil Siyahlıların ligde 0-0 berabere kaldığı Niğde Belediyespor karşılaşması sonrasında futbolculara mesaj atarak bırakacağı söylemişti. Gürses bu kez Bandırmaspor ile oynanan rövanş maçının öncesinde yeşil siyahlı futbolculara yine garip bir mesaj attı.

KENDİNİZ DÖNERSİNİZ

Niğde Belediyespor maçı sonrasında futbolculara  "Mental olarak çok yoruldum, sizlerde şampiyonluk umudu ve ışığını göremiyorum. En doğrusu bırakmak galiba. Hakkınızı helal edin " şeklinde bir mesaj atan Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses bu kez Bandırmaspor maçında attığı mesaj ile gündeme geldi. Gürses'in Yeşil Siyahlı futbolculara maç öncesi Bandırmaspor maçında takımın elenmesi halinde herkesin kendi imkanları ile döneceği takım otobüsünün boş gideceği şeklinde bir sms attığı iddia edildi.

Başkan İsmail Gürses'in çok önemli bir maç öncesinde futbolculara bu tarz bir mesaj atmasını bir çok yöneticinin de tepki gösterdiği öğrenildi.

Yorumlar (2)
Salih 4 yıl önce
bunlar boş işler.sırf asparagas haberler.koskoca sakaryaspor başkanı hiçbir durum ve şartta böylesi bir
tavır ve düşünce içerisinde mail atmaz,atamaz.bu gibi yalan haberler kasıtlı ve belli mihraklar tarafından tertiplendiğini düşünmekteyim.sakaryaspor camiasına yakışık almayacak tavır ve davranışlar akıl ve mantıkla asla ifade edilemez.bu boş işlerle habercilik yapmayalım lütfen.
hasan cavit 4 yıl önce
bandırmaya maça gitmeyen basın sürekli ortalığı karıştırmaya çalışıyor. kulübü rahat bırakın kardeşim