Sakaryaspor'dan 'Haber 'açıklaması

Sakaryaspor Kulup Başkanı Metin Doğrucan bir gazetede çıkan haberle ilgili basın açıklaması yaptı İste açıklama

Sakaryaspor 31.05.2013, 13:45
Sakaryaspor'dan 'Haber 'açıklaması

Şehrimizde yayın yapan yerel bir gazetede çıkan; "Kongre İstiyorlarsa Ayağıma Gelecekler"haberi üzerine aynı gazetede malum haberin devamı niteliğindeki ve "Doğrucan'ın Tavrı Tepki Topladı"şeklindeki haber nedeniyle açıklama yapılması zaruri hale gelmiştir.
 
Sakaryaspor Ailesine karşı olan tavrımız daha önce kamuoyu ile paylaşılmış olup, yaklaşımımızda bugün de hiçbir değişiklik yoktur.
Hatırlatmak gerekirse; "gerek geçmişte kulübümüzde görev alan kişiler ve gerekse bugün kulübümüzün daha iyi noktalara ulaşması için iyi niyetle çaba gösterdiklerine inandığımız insanlar hakkında hiçbir zaman negatif düşünce içerisinde olmadık,bundan sonra da olmayacağız.Kulübümüze hizmet etmiş veya hizmet etme amacı taşıyan herkes kıymetlidir ve her türlü övgüye layıktır."
 
Ağzımızdan çıktığı iddia edilen üslup, hayata karşı duruşumuzu hiçbir şekilde yansıtmayan bir davranış modeli olup, kamuoyu nezdinde itibarsızlaştırılmamız amacı taşımıyorsa, düpedüz bir aymazlık olarak yorumlanabilir.
 
Bu tarz bir habercilik anlayışının ve böyle bir yaklaşımın ne şehrimize , ne de kulübümüze herhangi bir yararı olmayacağını tekrar hatırlatmak isteriz.
 
Metin DOĞRUCAN
Sakaryaspor Kulüp Başkanı

Yorumlar (1)
Faruk 11 yıl önce
Şenol Çivicik

Metin Doğrucanın ağzından çıkmayan kelimelerle puntolarla haber yaptığını sende biliyorsun.. Sonrada tepki topladı diye haber yapıyorsun.. Elinde tepkiyi ölçen bir aletmi var..

Bu kadar dutalıysan Sakaryaspor başkanı hakkında MEVCUT BAŞKAN açıklaması yapan oluşumcuların bu ifadesini niye haber yapmadın..