banner212

banner211

Sakaryaspor,Kartalspor'a direnemedi

Coca Cola Gelişim liginde Erenler sentetik sahada oynanan U-14 ve U-15 Karşılaşmalarında Kartalspor’a karşı iki maçta da yenilgi aldık.

Sakaryaspor 14.12.2013, 22:29 14.12.2013, 23:18 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor,Kartalspor'a direnemedi
banner218

 Coca Cola Gelişim liginde Erenler sentetik sahada oynanan U-14 ve U-15 Karşılaşmalarında Kartalspor’a karşı iki maçta da yenilgi aldık. Günün ilk karşılaşmasında çok bozuk bir gününde olan Sakaryaspor U-14’ler her iki yarıda da kalelerinde gördükleri 2’şer golle kartalspor U-14’e farklı mağlup  oldular 4-0. Günün ikinci karşılaşmasında ise Sakaryaspor U-15 Takımı ligin güçlü ekiplerinden ve geçen yıldan beri hiç yenilgi yüzü görmeyen Kartalspor U-15 Karşısında ikinci yarıda teslim oldu 1-0.

 

HABER:Sırrı ŞANLI

-------------------------------------------------------

U-14’LER VARLIK GÖSTEREMEDİ

Erenler sentetik sahada oynanan Coca Cola Gelişim ligi ikinci devre ilk maçında Sakaryaspor -14’ler kendi sahalarında Kartalspor U-14 Takımına karşı hiçbir varlık gösteremediler ve her iki yarıda kalelerinde gördükleri 4 Golle sahadan 4-0 Mağlup ayrıldılar. Kartalspor U-14 Takımının fizik üstünlüğü maçta kendini gösterdi ve Kartalspor 10 ve 37. Dakikalarda Taner, 25. Dakikada Tanju ve 70. Dakikada Harun’un attığı gollerle sahadan 4-0 Galip ayrıldı.

SAHA : Erenler sentetik

HAKEMLER : Arif Sucuoğlu*** Can Semercioğlu*** Baran Budakoğlu***

SAKARYASPOR U-14 : Mert Can** ( Eray** ) Can** Bahadır** İbrahim** Talha** ( Muhammet** ) Mehmet Umut** İsmail** ) Mertcan* ( Tuğrul Dk. 69 ) Furkan*** Ö. Faruk** Mustafa*** ( Tuğrul** ) M. Ensar** ( Barış*** )

TEKNİK SORUMLU : Furkan Köseoğlu

KARTALSPOR U-14 : Osman*** ( Umut** ) Ali Kemal*** ( Ahmet*** ) Evren Eren*** ( İ. Emre** ) Ferhat Cemal*** S. Alper*** Samet*** Taner**** Tanju**** Oğuzhan** ( M. Buğra** ) Harun*** A. Hakan***

TEKNİK SORUMLU : Serdal Meral

GOLLER : Dk. 10-37 Taner Dk. 25 Tanju Dk. 70 Harun ( Kartalspor )

---------------------------------------------------------------------

U-15’LEERDEN BU KADAR 0-1

Sakaryaspor U-15 Takımı dün Erenler sentetik sahada ağırladığı Kartalspor U-15 Takımı karşısında ancak direnebildi ve ikinci yarıda 57. Dakikada oyuna ikinci yarıda giren Berkay’ın golüne mani olamadı ve güçlü rakibi karşısında sahadan 1-0 Yenik ayrıldı.

SAHA : Erenler sentetik

HAKEMLER : Fatih Altuntaş*** Z. Abidin Erdoğan*** Anıl Garan***

SAKARYASPOR U-15 : Cihangir*** ( Görkem** ) Ege*** K. İlhan*** Beratcan*** A. Hakan*** Görkem** ( Ömer** ) Samet** Hami*** Ali Doğukan *** A. Furkan*** Kadircan***

TEKNİK SORUMLU : Murat Balaban

KARTALSPOR U-15 : Yiğit*** ( Özhan*** Emre*** ( Samet***) Yakup*** Mehmetcan*** Ali haydar*** Hakan*** Mustafa*** Onur*** Emrecan*** ( Berkay*** ) V. Barış*** Y. Emre***

TEKNİK SORUMLU : Erol Yeşilbaş

GOL : Dk. 57 Berkay ( Kartalspor )

Yorumlar (0)