Sahipsiz bırakılan, yıllardır içi dolu olmayan söz ve toplantılarla oyalanan Sakaryaspor için yine benzer haberler ortaya çıktı." />

Sakaryasporlu Artık Samut Adım istiyor

Sahipsiz bırakılan, yıllardır içi dolu olmayan söz ve toplantılarla oyalanan Sakaryaspor için yine benzer haberler ortaya çıktı.

Sakaryaspor 13.03.2013, 17:18
Sakaryasporlu Artık Samut Adım istiyor

Sahipsiz bırakılan, yıllardır içi dolu olmayan söz ve toplantılarla oyalanan Sakaryaspor için yine benzer haberler ortaya çıktı. Sporseverler ise “Artık yeter. Somut adım atın” dedi.

 

 

SONUÇSUZ TOPLANTILAR

1965 yılında kurulan ve tarihinde unutulmaz başarılara da imza atan Sakaryaspor son 10 yıldır büyük bir sahipsizlik içine atıldı. Aşırı borçlanma, yanlış transferler, siyasetin gölgesinde yönetimsel atamalar yeşil siyahlıları bugün 3. Lig’e düşme tehlikesiyle karşı karşıya getirdi. Takımı kötü durumdan kurtarma adına sözde çok sayıda toplantı yapıldı, söz söylendi. Bunlar özellikle son dönemde arttı. Sakaryalı eski ünlü futbolcu ve spor adamlarının başını çektiği bu girişimlerde bir türlü sonuç alınamadı.


İLGİNÇ ZAMANLAMALAR

Transfer açılmadan önce yapılması gereken toplantılar transferin kapanmasına az bir süre kala ya da kapandıktan sonra arttı ve bunlar günlerce basında konuşuldu. Sezon öncesi yapılması gereken, her şeyin zaten görüldüğü, sıkıntıların belli olduğu ve işin işten geçmediği dönemde yapılması gerekenler, sezon sonuna doğru yapılmaya başlandı. Toplantılarla ilgili somut açıklamalar ise yapılmadı, gizliden gizliye basına fısıldanan ve doğruluğu belli olmayan bilgiler hep konuşuldu, durdu.


SPORSEVERLERDEN MESAJ

Dün de benzer toplantı haberleri internet sitelerinde yerini aldı. Sakarya spor camiası ise artık bu duruma bir son verilmesini istiyor. Spor severler, “İyi niyetli girişimler elbet olabilir. Ama gizli toplantılar artık bitsin. Birilerinin Sakaryaspor üzerinden reklam yapma gayretleri bitsin. Artık yeter. Sakaryaspor’u düşünme vakti geldi de geçiyor. Somut adımlar atılsın. Her şey şeffaf olarak konuşulsun. Kamuoyu bilgilensin. Yıllardır yok o toplantı yaptı, yok bu toplantı yaptı. Artık icraat zamanı.” dedi.

 

KAYNAK ADAPOSTASI

Yorumlar (1)
[email protected] 11 yıl önce
şu ada postası ve siz neyin peşindesiniz. herkese her zaman muhalif olmayı ne zaman bırakacaksınız.eline kalemi alan veya klavyenin başına geçenler kendilerini haşa allah mı sanıyor? yoksa bu haberi atladılar diye öç mü alıyorlar? yada bunlar arızalı, rahatsız, kendilerini tatmin ediyorlar. Yavaş beyler yavaş. Haddinizi bilin. Sakaryaspor bu duruma bu haberi yapanlar yüzünden geldi. yeter