Sakaryasporlu futbolculara jiletli saldırı

Sakaryaspor'un bugün deplasmanda oynadığı Amed karşılaşması öncesinde büyük olaylar yaşandı

Sakaryaspor 02.03.2019, 17:32 03.03.2019, 22:43 SporExpres
Sakaryasporlu futbolculara jiletli saldırı

Sakaryaspor'un bugün deplasmanda oynadığı Amed karşılaşması öncesinde büyük olaylar yaşandı. Isınmak için sahaya çıkan yeşil siyahlı futbolcular saldırıya uğrarken uzun süre ısınmak için bekleyen futbolcular güvenlik önlemlerinin alınması ile sahaya çıkabildi.

Sahada ısınma hareketleri yapan Sakaryasporlu futbolculara Amed Sportif yedek oyuncusu olduğu iddia edilen bir futbolcu tarafından jiletli saldırı girişimi yaşandı. Çıkan arbadede Yeşil Siyahlılarda Serkan Odabaşoğlu kırmızı kart gördü. Karşılaşmanın hakemi Ferhan Kestanlıoğlu tüm yaşananlara rağmen maçı oynatmakta ısrar etti

MAÇTA JİLETLE SALDIRI

Öte yandan maç oynanırken Ferhat Yazgan, Hacı Ömer Doğru, Teyfik Köse ve Berkaycan Demircioğlu gibi bazı futbolcuların yine kesici aletle saldırıda bulunduğu ortaya çıktı. Takım kaptanı Ferhat Yazgan'nın durumu hakeme iletmesine rağmen ''ancak görürsem birşey yaparım'' cevabını aldığı öğrenildi.

Yorumlar (9)
54 5 yıl önce
Kansiz serefsizler
sakarya 5 yıl önce
ınsanları bırbırıne dusurmeyın bırkere o jilet ızı degıl jilet gormesek kandıracaksınız yalan dolan şampıyonluktan ettıller bızı işte.
Hakan can 5 yıl önce
Haa jilet değilse tamam istediği gibi kesip bicebilirlerr. jiletmis degilmis ne farkeder, kesici aletle sahaya çıkıp rakip futbolculara saldırıyor
Ahmet 5 yıl önce
İzmitliyim kocaelisporluyum ama bunlar gibi kansızlara karşı sakaryayı destekliyorum
Derya 5 yıl önce
Tırnak izi ile jilet izini ayıramayan erkek bir zahmet futbol izlemesin.
Yiğit 5 yıl önce
Ha tırnak ha jilet böyle yapması gayet normal değilmi (!)
Ersin 5 yıl önce
Yazık biz futbolu spor olarak biliyorduk oysaki vahşet, ermentoroglu diyor ya hakeme korkuyorsan çıkmıycaksın sahaya bide helal para kazandım sanıyor yazık çok yazık
Samsun55 5 yıl önce
Bunun adı vahşetten de öte, ben görünce gözlerime inanamadım. Bırakın futbol oynamayı bunları sokağa çıkarmak bile tehlikeli. Hapiste çürümeli böyle insancıklar.
Hasan keles 5 yıl önce
Hee tirnak izi diyen kancik futbolda adamlarin yüzünde kolunda tirnak izi olmasi gerek degil mi? Futbolu tirnak izi izlemek icin izliyoruz zaten degil mi ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın