banner212

banner211

Sakaryaspor'lu Gençler görücüye çıktı

Altyapı antrenörlerinin raporu doğrultusunda A takıma aday oyuncular belirlendi ve dün idmana çıktı.

Sakaryaspor 29.03.2012, 16:00
Sakaryaspor'lu Gençler görücüye çıktı
banner218
Altyapı antrenörlerinin raporu doğrultusunda A takıma aday oyuncular belirlendi ve dün idmana çıktı. Teknik Direktör Yılmaz Vural, A takım için ışık veren oyuncuları belirleyerek gelecek sezona hazırlayacaklarını söyledi.

Teknik Direktör Yılmaz Vural'ın isteği doğrultusunda altyapıdan A takıma aday oyuncular dün görücüye çıktı. Altyapı antrenörleriyle toplantı yaptığını ifade eden Yılmaz Vural, Sakaryaspor formasına yakın olan gençleri seçerek gelecek sezona hazırlayacaklarını söyledi.

 

Rüstemler Tesisleri'nde U15, U16, U17 ve U18 takımlarından belirlenen oyuncular önce yardımcı antrenör Mehmet Demirtaş nezaretinde kısa bir ısınma çalışması ardından da çift kale maç yaparak hünerlerini sergiledi. A takımın formasını giymek isteyen gençlerin sahada verdiği mücadele tam not aldı. Sakarya'nın futbol kenti olduğunun altını çizen Yılmaz Vural, bu doğrultuda altyapıdaki gelecek vaat eden oyuncuları kazanmak istediklerini söyledi. Vural, "Gençleri antrenmana çıkarıp profesyonel oyuncu yapacağız. A Takım ne kadar kalabalık olursa oyuncu seçme şansım da o kadar çok olur. Gelecek sezon için 10 kadar oyuncumuzun sözleşmesi sona erecek. Bu oyuncular, başka takımlara da gidebilir. Onlar giderse bu takım kadrosunu yine yeterli seviyede tutmak zorundayız. Onun için gençlere büyük bir şans var burada" dedi.

banner220
Yorumlar (0)