Sakaryaspor’un efsanenevi Başkanlarından Tepe Olağanüstü Genel Kurulda yaşananların yasal bir görüntü vermediğine dikkat çekti ve “ Şirketle Derneği karıştırıyorlar galiba” dedi." />

banner212

banner211

Sakaryaspor'u Düşürmek mi istiyorlar

Sakaryaspor’un efsanenevi Başkanlarından Tepe Olağanüstü Genel Kurulda yaşananların yasal bir görüntü vermediğine dikkat çekti ve “ Şirketle Derneği karıştırıyorlar galiba” dedi.

Sakaryaspor 14.01.2013, 17:41 12.12.2016, 02:58
Sakaryaspor'u Düşürmek mi istiyorlar
banner218

Sakaryaspor’un efsanenevi Başkanlarından Tepe Olağanüstü Genel Kurulda yaşananların yasal bir görüntü vermediğine dikkat çekti ve “ Şirketle Derneği karıştırıyorlar galiba” dedi.

 

DERHAL SEÇİM OLMALI

 

Cumartesi günü toplanan ancak gerçekleşmeyen Sakaryaspor Genel Kurulunda yaşananlara en büyük tepkiyi verenlerin başında Yeşil-Siyahlı kulübün efsane başkanı Tuncer Tepe geliyor. Tepe Sakaryaspor’un artık Kayyımla veya başka olmadık işlerle uğraşacak zamanı bulunmadığına dikkat çekti ve “Gerekirse Dernekler Masası el atmalı ve Sakaryaspor Derneği hemen tekrar seçime gitmeli. ”Dedi.

 

KONGRE AÇILMADI BİLE

 

Son Genel Kurullarda çarpık görüntelerin ortaya çıktığına da işaret eden Tuncer Tepe üyelerin Genel Kurul Salonunda bulunmasına rağmen Kongrenin açılmadığına ve Seçim Divanının oluşturulmadığına da dikkat çekti. Tepe “Böyle seçim olmaz. Bu yaşananlar yasal değil. Dernekler Masası olmadı savcılar daha da olmadı İç İşleri Bakanlığı hemen devreye girmeli ve bu yanlış düzeltilmeli” diye konuştu.

 

EVİN LİSTE ÇIKARMALIYDI

 

Geçmişe dönmenin kimseye bir yarar getirmeyeceğininde altını çizen Tepe’ye göre son dönemde Sakaryaspor’a gündem oluşturan bir liste hazırlayan ve yeniden Başkan olan Halit Evin’in Cumartesi günü yeni bir liste yapması gerekiyordu. Tepe “ Evin mademki böyle bir harekete girdi ara transfer dönemini yararlı kullanma adına kendi başkanlığında güçlü bir ekip yapmalıydı. Yapmamakla hata yaptı” eleştirisinde bulundu.

 

DÜŞÜRMEK Mİ İSTİYORLAR? “Sakaryaspor’un kayyıma gitmesi demek transfer döneminin kapanması ve bu takımın küme düşmesini kabullenmek demektir” diyen Tepe Yeşil-Siyahlı kulübün artık normale dönmesi gerektiğini savundu.

 

KAYNAK:ADAPOSTASI

banner220
Yorumlar (0)