banner212

banner211

"Sakaryaspor'u Şampiyon Yapacağız"

Ekibi ile birlikte gazetecilerin karşısına çıkan Yılmaz Kuzey Kongresi sürecine dair bazı açıklamalarda bulundu.

Sakaryaspor 18.05.2016, 12:25 18.05.2016, 12:28 UTKU KAYNAR
banner218
 Sakaryaspor'da 21 Mayıs Cumartesi günü yapılacak kongre öncesi adaylığını açıklayan Yılmaz Kuzey bugün bir basın toplantısı düzenledi


Ekibi ile birlikte gazetecilerin karşısına çıkan Yılmaz Kuzey Kongresi sürecine dair bazı açıklamalarda bulundu.

 

Kötü yönetildi.
Sakaryaspor'un özellikle son dönemde eldeki imkanlara rağmen kötü yönetildiğine değinen Kuzey, "Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile yaptığımız görüşmede kendisine şunun sözüü verdik. Biz Sakaryaspor'a sahip çıkmak istiyoruz.Bizim bütcemiz hazır gidip başkanımızdan para istemeyeceğiz. Başarı geldikten sonra başkanımız zaten gereken desteği verecektir"dedi.

 

Şampiyon Yapacağız

Toplantıda oldukça iddialı açıklamalar yapan Yılmaz Kuzey ve ekibi kendilerine şans verilmesi halinde Sakaryaspor'u şampiyonluğa taşıyacaklarını söyled. Kuzey ;"Bu güne kadar hep aynı isimleri hep aynı yüzleri gördük bize şans verilmesini istiyoruz. Bize şans verilmesi halinde yönetici arkadaşlarımız ile birlikte takımı şampiyonluğa taşıyacağımızın sözünü veriyorum" dedi.

 

Gürses'e tepki

Yılmaz Kuzey, Kongreye kısa bir süre kala aday olacağı gündeme gelen İsmail Gürses için üstü kapalı eleştirilerde bulundu.Kuzey, " kongreye 3 gün kala hala aday olup olmayacağı belli olmayan bazı isimlerin kongre günü geldiğinde liste çıkarmaları pek doğru bulmuyorum. Bu güne kadar neredeydiniz diye sormazlar mı adama"dedi

 

2,5 Milyon Bütçe

Teknik Direktör ve Futbolcu olarak önemli isimlerle görüştüklerini dile getiren Yılmaz Kuzey;" 2,5 Milyon TL bütçe ile biz bu yola çıktık, Çekilmeyi yada herhangi bir ekip ile birleşmeyi düşünmüyoruz, Bundan sonrasını genel kurulun iradesi belirleyecek. Fakat seçilmemiz durumunda Şampiyon olacağımızın sözünü veriyorum"dedi

 

Yorumlar (7)
islam arslanoğlu 7 yıl önce
yılmaz kuzey ve ekibi bu işi becerebileceklerine inanmıyorum.bence başkanlık halit evin in işidir o ikna edilmeli...
Kaan 7 yıl önce
İşte başkan işte şampiyon
Coşkun 7 yıl önce
Bikmadinizmi hala yakıt evin, ismail gürses konuşmalarından bırakın yeni yüzler kazansın sakaryaspor. Vizyonu olan güzel bir,ekip yaratmışlar. Bence bu fırsatı kaçırmasın sakarya. Başarılar dilerim.
Grand balcı 7 yıl önce
Yılmaz kuzey beyfendi acaba hayatında kac tane takım yönetip başarılı olmuş..! Bize wikepi lerle gelin sayın başkan adayı..! Taraftarın maddi manevi yeterince duygularıyla başarısız olarak oynandı..yeter artık insanları kandırmayın 2 bucuk milyon tl ile degil 5 milyon tl ilede olmaz bu işler.. bu isleri bilmediğiniz surece saygılar...!
Apuşba 7 yıl önce
Bu ne saçma sapan bi düşünce bir tarafta canı gönülden takımın menfaati yönünde ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen ve buna inanan bir yönetim kurulu varken siz hala halit evin ikna edilmeli diyorsunuz Sakarya spor birilerinin önüne serilecek takım olamaz zoraki başkanlıkta hiç olmaz.
Kadir Hacifazlioglu 7 yıl önce
Yilmaz Kuzey sporun içinden biri neden olamasin Baskanlikta başarılı olur zaten altyapısı da var
ismail Sancaklı 7 yıl önce
51 yıllık tarihinde en renkli seçimi olacak SAKARYASPOR için hayırlısı neyse o baskan olsun inşallah