banner212

banner211

Sakaryaspor'un Antalya kampı sona erdi

TFF 2.Lig'de ikinci devresi için çalışmalarını Antalya'da yapan Sakaryaspor'un 16 günlük kampı bugün itibari ile sonra erdi.

Sakaryaspor 09.01.2018, 22:26 11.01.2018, 22:55 UTKU KAYNAR
Sakaryaspor'un Antalya kampı sona erdi
 TFF 2.Lig'de ikinci devresi için çalışmalarını Antalya'da yapan Sakaryaspor'un 16 günlük kampı bugün itibari ile sonra erdi. Yeşil Siyahlılar bugün Titanic Otel'den ayrılarak Sakarya'ya dönecek.

Erbaaspor maçı iptal oldu

Sakaryaspor, 21 Ocak'ta başlayacak olan ikinci devre öncesinde Antalya Kampında sürdürdüğü hazırlıklarını tamamladı. Kastamonu maçının ardından dün tek idman yapan yeşil siyahlılarda bugün oynanması gereken Erbaaspor maçı teknik direktör Engin Korukır  her iki takımda da sakat oyuncuların çokluğu nedeni ile bu karşılaşmayı iptal etti.

Toplantı yaptı
Sakaryaspor teknik direktörü Engin Korukır dün yapılan idman öncesi Sakaryasporlu oyuncularla bir toplantı gerçekleştirdi. Korukır yeşil siyahlı futbolcuların çalışma temposundan memnun olduğu fakat hazırlık maçlarındaki mücadeleyi beğenmediği ifade ettiği öğrenildi.

2 Maç 2 Mağlubiyet
İran Karması maçının ardından Erbaaspor maçının da iptal edilmesi ile Sakaryaspor Antalya kampını sadece 2 hazırlık maçını yaparak geçirmiş oldu. İlk hazırlık maçını 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep ile yapan Sakaryaspor bu karşılaşmadan 2-1 mağlup ayrılmıştı. Yeşil Siyahlılar kampın ikinci maçında 2.Lig ekiplerinden Kastamonuspor'a 3-1 mağlup oldu.

2 Gün İzin
Bu sabah yapılacak son idmanın ardından kamptan ayrılan Sakaryasporlu  futbolculara  2 günlük izne çıkacak. Cumartesi günü Rüstemler tesislerinde toplanacak olan yeşil siyahlılar Karşıyaka maçının hazırlıklarına start verecek. 

Yorumlar (0)