banner212

banner211

Sakaryaspor'un ilk kampı Topuk Yaylasında

Sakaryaspor'da teknik direktörlüğe Erol Kolcu'yu getiren Selahattin Aydın başkanlığındaki yeni yönetim, sözleşmesi sona eren futbolcularla anlaşma sağlayacak.

Sakaryaspor 15.07.2013, 18:16
Sakaryaspor'un ilk kampı Topuk Yaylasında
banner218

Sözleşmesi sona eren Gazanfer Aydın, Kerem Eryılmaz, Berat Ali Genç, Bünyamin Demir ve Mesut Morgül ile görüşecek olan yönetim kurulu üyeleri, oyuncuların takımda kalması için çalışacak. İç transferin ardından gerekli görüldüğü taktirde transfer tahtasını da açmaya çalışacak olan yönetim, takımı Topuk Yaylası'nda kampa gönderecek.


Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret eden kulüp başkanı Selahattin Aydın, burada yaptığı konuşmada, takımı güçlendirmek için çalışacaklarını söyledi. "Transfer konusunda bir çalışmamız olacak tabii ama önceliğimiz kulübün mevcut yapısını toparlamak" diyen Aydın, "Elimizdeki oyuncuları korumamız lazım. Önümüzdeki hafta içinde bu durum netleşir. Bu sezon için gerekli görürsek ve transfer yasağını kaldırabilirsek takviye yaparız. Transfer konusunda çok kesin konuşmamak gerek. Takım için en iyisini yapmaya çalışıyoruz" ifadesini kullandı.

banner220
Yorumlar (0)