Sakaryaspor’un kongre tarihi belli oldu

Sakaryaspor’da kongre tarihi belli oldu. Olağanüstü genel kurul 6 Kasım Çarşamba günü yapılacak.

Sakaryaspor 22.10.2019, 16:24 22.10.2019, 18:49 SporExpres
Sakaryaspor’un kongre tarihi belli oldu

Kulüpte Başkanlık görevini üstlenen Bahadır, yaptığı açıklamada, “Göreve başladığımız günden bugüne kadar Sakaryaspor için elimizden gelen gayreti gösterdik. Sakaryaspor'un başarılı olmasından başka hiçbir derdimiz ve hesabımız olmadı. Başkan İbrahim Nalbant'ın istifası sonrası kulüp yönetiminde yer alan biri olarak, Sakaryaspor'u en iyi şekilde kongreye taşıyoruz” diye konuştu. 

Canlı Yayınlandı

Kongre 6 Kasım Çarşamba

Bahadır, açıklamasının devamında, “6 Kasım Çarşamba günü Sakaryaspor Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleşecek. Çoğunluğun sağlanamaması durumunda ise ikinci oturum 13 Kasım Çarşamba günü yapılacak. Her iki kongre de Atatürk Spor Salonu'nda ve saat 15.00'da gerçekleşecek. Gelin hep birlikte huzur ortamı sağlayalım. Kişilerin ya da grupların değil, sadece yeşil-siyah çatısı altında kenetlenelim. Tek gerçek Sakaryaspor'dur” dedi. 

‘Şuan için aday değilim’

Bahadır, delege sayısı ile ilgili kendisine sorulan soru üzerine, “Sakaryaspor'da şuan delege sayısını bilmiyorum. Ama bir güncelleme yapılacaktır. Şuan ben Sakaryaspor'un kulüp başkanıyım. Şuan aday değilim. Ama zamanı ve zemini geldiğinde bir şey olursa bunu da paylaşırım. Bizim maliyetle ilgili, parasal konularla ilgili bir sıkıntımız yok. Şuanda mevcut takıma 1 milyon 200 bin TL borcumuz var” dedi.
 

Yorumlar (0)