banner212

banner211

Sakaryaspor'un Tek Umudu TFF

Sakaryaspor'un bu futbol ve mücadeleyle ligde kalması mucize! "Tüm liglerde bu sezon düşme kalkacak" iddiaları ise gündemdeki sıcaklığını koruyor.

Sakaryaspor 21.03.2012, 12:56
Sakaryaspor'un Tek Umudu TFF
banner218
Sakaryaspor'un bu futbol ve mücadeleyle ligde kalması mucize! "Tüm liglerde bu sezon düşme kalkacak" iddiaları ise gündemdeki sıcaklığını koruyor. Şuanki tabloda ligde kalmamız için tek umut ışığımız TFF gözüküyor.

Lig'de kötü durumda olan Sakaryaspor'un ligde kalması şuan ki tabloda mucize gözüküyor. En yakın rakibiyle arasındaki puan farkı 10'a yükselen Sakaryaspor için en büyük umut ışığı ise TFF'nin alacağı karar. Yıldırım Demirören başkanlığındaki Türkiye Futbol Federasyonu şike davası nedeniyle futbol talimatındaki 58. maddeyi değiştirmeye çalışıyor. Bunun yanı liglerde takım düşürmeme planı ise gündemdeki yerini koruyor. Eğer federasyon böyle bir karar imza atarsa Sakaryaspor, 2.Lig'e düşmeyecek. Teknik Direktör Yılmaz Vural konuyla ilgili olarak, "Federasyonun 58. madde çalışmaları sürüyor. Oldukça kritik bir süreç var ortada. Küme düşmede kalkabilir. Ya da farklı yenilikler olabilir. Bekleyip göreceğiz" dedi.

banner220
Yorumlar (0)