banner212

banner211

Sakaryaspor'un yeni hocası Murat Özkan

Yeni sezonda Sakarya Süper Amatör Kümede oynayacak olan ve Sakaryaspor AŞ amatör takımının başına Murat Özkan getirildi

Sakaryaspor 16.09.2013, 09:50
Sakaryaspor'un yeni hocası Murat Özkan
banner218

Yeni sezonda Sakarya Süper Amatör Kümede oynayacak olan ve Sakaryaspor A Takımına futbolcu vermek amacıyla kurulan Sakaryaspor Amatör Takımını çalıştıracak antrenörler dün Kulüp binasında Sakaryaspor Amatör Takımı sorumlu yöneticisi İbrahim Nalbant ve Sakaryaspor Genel Sekreteri Murat Atçı ile bir araya gelerek basına görüntü verdiler. Sakaryaspor Amatör takımının hocalığını uzun süren bir görüşme sonrası varılan anlaşmaya göre eski Sakaryaspor futbolcularından yeni antrenörlerden Murat Özkan ile yardımcısı eski futbolculardan Abdullah İleli yapacaklar.


AMAÇ TAKIMA DİREKT OLARAK FUTBOLCU VERMEK

Toplantıda bir konuşma yapan Sakaryaspor Amatör takımından sorumlu yönetici İbrahim Nalbant takımın kuruluş amacının A-2 Takımına yaş sınırı konulduğundan bu sebeple dışarıdan gelen veya Sakarya Bölgesinden yaşları genç futbolcuları kurulan takımla hazırlayarak direkt olarak A Takımına kazandırmak olduğunu belirtti. Bu nedenle de bu konuda Sakaryaspor’a yakınlık gösteren tüm amatör takım yöneticilerine teşekkür etti.


MURAT ÖZKAN : GÖNÜLDEN ANLAŞMA YAPTIK

Toplantıda konuşan Sakaryaspor amatör takım antrenörü Murat Özkan yıllar önce futbolcu olarak mücadele verdiğim Sakaryaspor’a bu defa da antrenör olarak hizmet etmek amacında olmanın sevincini yaşıyorum derken, anlaşma yaptınız mı sorusuna da “ biz eskiden de bugün de Sakaryaspor’la gönülden anlaştık. Bizde bu konuda sorun olmaz “ Dedi.


MURAT HOCA’YA YARDIMCI OLMAK GURUR VERİYOR

Murat Özkan’ın yardımcısı olarak göreve başlayan antrenör Abdullah İleli de yaptığı kısa konuşmada “ daha önceleri bilet alarak seyrettiğimiz usta futbolcu Murat Özkan’a yardımcı olarak görev yapmak bana gurur verdi. Sakaryaspor Amatör takımı için hayırlı olsun. “ Diye konuştu.


BUGÜN BAŞLIYORLAR

Sakaryaspor Amatör takımı yapılan anlaşma sonrası alınan kararla bugün teknik kadronun belirleyeceği bir sahada çalışmalara başlayacak. İlk etapta İstanbul’dan gelecek 6 veya 7 Futbolcu denenecek. Müsait olanlar takımda kalacaklar. Daha sonra ise Sakarya Amatör kümelerinde oynayan yaşları genç oyuncuların talepleri kabul edilerek çalışmalara alınacaklar. Sakaryaspor Amatör takımının bulunduğu grupta “ bay “ Olması sebebiyle 28 Eylül’de başlayacak olan Süper amatör küme karşılaşmalarında ilk haftayı boş geçirecek.

banner220
Yorumlar (0)