banner212

banner211

‘Şampiyonluk hikayemizi tamamlamaya geldim’

İsmail Ertekin yeniden Sakaryaspor’da olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Ertekin, “Yarım kalan bir hikayemiz var. Bu hikâyeyi inşallah tamamlarız” dedi.

Sakaryaspor 21.08.2020, 17:48 UTKU KAYNAR
‘Şampiyonluk hikayemizi  tamamlamaya geldim’
banner218

Sakaryaspor’un yeni teknik direktörü İsmail Ertekin resmi sözleşmeyi imzaladı. Rüstemler Tesisleri’nde yapılan imza töreninde konuşan tecrübeli teknik adam İsmail Ertekin, “Yarım kalan bir hikayemiz var. Bu hikâyeyi inşallah tamamlarız. Hedefe olan takımda olduğum için mutluyum. İnşallah sezonun sonunda dalgalı denizde gemimizi limana ulaştırıp, 3 yıldır direkten dçöndüğümüz 1.Lig şampiyonluğunu Allah bize nasip eder. Hepimize hayırlı olsun. Sezon sonunda gülen taraf biz oluruz ve hikâyeyi tamamlamış oluruz. Bu camimayı unutmak mümkünm değil. Bu camianın tekrar beni istemesi beni çok mutlu etti” dedi.

İsmail Ertekin’in yardımcılıklarını Nevzat Dinçpınar, Sinan Korkmaz, Özgür Çetiner ve İsmail Hakan Gökkaya (kaleci antrenörü) yapacak.

Başkan Cevat Ekşi, imza töreninde yaptığı açıklmada “İlk transferimiz hocam olsun. Bu sene yarım kalan hikayemizi tamamlayacağız. Hocamızla birlikte. Yeni arkadaşlarımızı ilave ederek direk 1.Lige çıkacağız inşalah. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. İç transferde birçok futbolcu ile anlaşma sağladık. Dış transferi de kısa sürede bitirip takımı tamamlayacağız” dedi.

Yorumlar (0)