banner212

banner211

Şampiyonluk için start verdik

Dün yeni sezon hazırlıklarının startını veren Sakaryaspor bu sabah Rüstemler Tesislerinde ikinci çalışmasını gerçekleştirdi

Sakaryaspor 12.07.2016, 14:10 13.07.2016, 09:48 UTKU KAYNAR
Şampiyonluk için start verdik
banner218

Dün yeni sezon hazırlıklarının startını veren Sakaryaspor bu sabah Rüstemler Tesislerinde ikinci çalışmasını gerçekleştirdi. Teknik Direktör Cem Cambaz nezaretinde oldukça neşeli geçen antreman 2 saat sürdü.

Foto galeriye git


Halit Evin Saha'da

Sakaryaspor Başkan vekillerinden Halit Evin, Orhan Şeşen ve Rahmi Şengül ile birlikte tesislere gelerek idmanı takip ettiler. Halit Evin idman sonrası sportif direktör Özcan Kızıltan ile bir görüşme gerçekleştirdi.Teknik Direktör İsmail Cem Cambaz antreman sonrası basın mensupları ile bir araya gelerek sorularını yanıtladı.

Şampiyonluk için start verdik

Cambaz şampiyonluk hedefleri doğrultusunda gerekli kadro planlamasını yaparak saha çalışmalarına başladıklarını belirterek; "Biz zaten oyuncularımızı seçerken bu hedef doğrultusunda seçmiştik. Şuanda da bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu haftayı Rüstemlerde çalışarak geçireceğiz. Pazartesi günü Bolu Termal Otel?de kampa giriyoruz burada da 2-3 hazırlık maçı yapma planımız var"dedi.

Pes Etmek Yok!

Yapılan transferleri ve kadroyu nasıl bulduğu yönündeki bir soru üzerine Cem Cambaz; "Şehirdeki heyecanı  bizde hissedebiliyoruz birkaç eksiğimiz var ama onu da ilerleyen süreçte birkaç takviye ile çözebiliriz. Aldığımız oyuncuların tamamını biz izleyerek takip ederek aldık. Hepsinden memnunuz. Onlar inanıyorum bizi sahada mahcup etmeyecekler. Bize sahada mücadele eden vazgeçmeyen ve pes etmeyen bir Sakaryaspor izletecekler"dedi.

banner220
Yorumlar (0)