banner212

banner211

Şampiyonluk Kervanına Katılın

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adliyespor maçı öncesi Sakaryasporlu futbolcular ve teknik heyete bir moral yemeği verdi.

Sakaryaspor 02.09.2016, 00:06 02.09.2016, 12:15 UTKU KAYNAR
Şampiyonluk Kervanına Katılın
banner218

 Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adliyespor maçı öncesi Sakaryasporlu futbolcular ve teknik heyete bir moral yemeği verdi. Tunatan Tesislerinde düzenlenen yemeğe İş Adamı Orhan Kocabıyık, Kulüp Başkanı İsmail Gürses ve Bazı yöneticiler de katıldı.

Foto galeriye git


Toçoğlu’na Sakaryaspor Teşekkürü

Programın açılış konuşmasında söz alan İsmail Gürses, “Şunu açıkça ifade etmek durumundayız: şayet Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu Sakaryaspor’a el atmasaydı belki de bu akşam burada olamazdık. Ben bu yüzden, ‘İyi ki varsınız Başkanım’ demek istiyorum. Kendileri her daim bize destek oldular. Siz futbolcularımızın göz dolduran futbolunu gördükçe daha da mutlu oluyorlar. Şunu söylemek istiyorum: bu takım bu sene ne pahasına olursa olsun çıkacak. Bu sözün teminatı da siz futbolcu kardeşlerimizsiniz. Size güveniyoruz. Tekrardan bu buluşmaya vesile oldukları için Sayın Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

İş Adamlarına Destek Çağrısı

Sakaryaspor’un zor günleri geride bırakarak bugünlere ulaştığını kaydeden Başkan Toçoğlu, “Bu şehrin iş adamlarına sesleniyorum: Sakaryaspor kervanı yola çıktı. Bu kervana katkıda bulunmak herkesin görevidir. Çağrımı yineliyorum: elinizi taşın altına koymalısınız. Biz elbette bu kervanı bir şekilde yürüteceğiz. Ancak artık mazeret kalmadığı da bir gerçektir. Sosyal sorumluluk projesi olarak Sakaryasporumuza destek olabilirsiniz. Sadece Orhan Kocabıyık ve birkaç iş adamımızın desteğiyle olur mu? Artık zor günler geride kaldı. Şimdi Sakaryaspor’a daha fazla destek olma zamanı” dedi.

Sizden Şampiyonluk Bekliyoruz

Toçoğlu, “Bu sene yeni bir yönetimle yola çıktık. Güzel bir takım oluşturuldu. Artık bu sene sadece Sakaryaspor’un şampiyonluğunu bekliyoruz. Size güveniyoruz. Bakın stat hazır hale geliyor. 25 bin kişilik statta 3. Lig’de mücadele edemeyiz. Bu şehir sizden şampiyonluk bekliyor. Ben bu konuda takımımıza çok güveniyorum. İzlediğim maçlarda çok güzel bir tablo ortaya koyuldu. İnşallah bu böyle devam edecek. Size başarılar diliyorum. Cumartesi günkü ligin ilk maçında sizden güzel bir başlangıç bekliyoruz. Yeni sezon hayırlı olsun. Allah sizi kazadan, beladan, sakatlıklardan korusun” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (0)