banner212

banner211

Şampiyonluk Rüzgarını Yakaladık

Misli.com 2.Lig’de beklentilerin uzağında kalan ve istediği havayı bir türlü yakalayamayan Sakaryaspor, play-off etabından şampiyonluk rüzgarını arkasına aldı.

Sakaryaspor 18.05.2021, 13:50 UTKU KAYNAR
Şampiyonluk Rüzgarını Yakaladık
banner218

Sakaryaspor, Play-off yarı final ilk maçında Perşembe günü deplasmanda Kırşehir Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Yeşil Siyahlılar dün muhteşem bir uğurlama ile Kırşehir’e yola çıktı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin yanı sıra çok sayıda taraftar Rüstemler Tesisleri’ne gelerek temsilcimizi uğurladılar.

ŞAMPİYONLUK ATEŞİ

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Play-Off karşılaşmalarında yarı finalde mücadele edecek olan Sakaryaspor kafilesini Rüstemler Tesisleri’nden Kırşehir’e uğurladı. Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi ve Sakaryaspor taraftarı ile birlikte teknik heyet ve futbolcuları uğurlayan Başkan Yüce, oyunculara tek tek başarılar diledi. Takımın Kırşehir’den başarı ile döneceğine sonuna kadar inandıklarını ifade eden Başkan Yüce, Sakaryaspor’u yalnız bırakmayan tüm taraftarlara da teşekkür etti.


KUPA SAKARYA’YA GELECEK.

Şampiyonluk için kenetlenen Sakaryaspor’u taraftar ile birlikte Rüstemler Tesisleri’nden uğurlayan Başkan Yüce, “ Bugün takımımızı şampiyonluk yarışında önemli bir mücadele için Sakaryaspor camisasına yakışır bir şekilde Kırşehir’e uğurladık. Kırşehir Belediyespor ile mücadele edecek takımımızın oradan da başarı ile döneceğine inanıyoruz. Futbolcularımıza ve teknik heyete başarılar diliyorum. O kupa inşallah Sakarya’ya gelecek” dedi.


ŞEHİR KENETLENDİ
Futbolculara ve teknik heyete yola çıkmadan önce çiçek vererek tek tek motivasyon konuşması yapan Başkan Yüce takımı uğurladıktan sonra yaptığı açıklamalarda, “ Bugün takımımızı şampiyonluk yarışında önemli bir mücadele için Sakaryaspor camisasına yakışır bir şekilde Kırşehir’e uğurladık. Öncelikle bizlere eşlik eden ve Sakaryaspor’u yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ederim. Futbolcularımızın moral ve motivasyonları çok şükür yüksek. Başarıya olan inançları tam bir şekilde şampiyonluğa kenetlenmiş durumdalar. Benim de onların şehrimize kupayı getireceğine ve Sakaryasporumuzu yeniden hakettiği noktalara ulaştıracağından şüphem yok. 20 Mayıs Perşembe günü Kırşehir Belediyespor ile mücadele edecek takımımızın oradan da başarı ile döneceğine inanıyoruz. Futbolcularımıza ve teknik heyete başarılar diliyorum. Son olarak o kupa inşallah Sakarya’ya gelecek” dedi.

banner220
Yorumlar (0)