Sapanca'da Kick-Boks terfi heyecanı

Yılmazer Fight Akademi Spor Kulübü Kickboks ve Muaythai branşlarında kuşak sınavını 60 sporcu katılımı ile tamamladı. İmtihan sonunda tüm sporcular bir üst kuşağa yükselmeyi başardı.

Sakaryaspor 07.06.2022, 09:38 07.06.2022, 09:44 SporExpres
Sapanca'da Kick-Boks terfi heyecanı

Yılmazer Fight Akademi Spor Kulübü Kickboks ve Muaythai branşlarında kuşak sınavını 60 sporcu katılımı ile yapıldı. Kuşak sınavına Sapanca İlçe Spor Müdürü Mehmet Uçar ve Sapanca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Selahattin Çağır da sınavda hazır bulundu. Sporcuların tüm hünerlerini sergilediği imtihanda velilerde çocuklarını yalnız bırakmadı.  Sınav sporcuların yüksek performansı ve teknik kapasiteleri ile başarı ile tamamlandı. İmtihan sonunda sporcular bir üst kuşağa terfi etti.

YILMAZER FİĞHT

Yılmazer Fight Akademi ve Kick Boks Milli Takım Antrenörü Serkan Yılmazer, çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini ilk başladıkları günün aynı heyecan ile yola devam ettiklerini söyledi. Yılmazer, “Yeni yetenekler keşfederek yola devam ettiklerini ilimize ve ülkemize milli sporcular kazandırmaya şampiyonlar yetiştirmeye devam edeceğiz. Sapanca Halk Eğitim Müdürümüz Selahattin Çağır ve Sapanca İlçe Spor Müdürümüz Mehmet Uçar ve sporcu ailelerimize katılımları İçin teşekkür ederim”  dedi.

Yorumlar (0)