Sarıyer maçı nedeni ile ceza gelebilir

Devre arasında bir grup taraftarın kale arkasından sahaya girerek pankart açması sonucunda Sakaryaspor Genel Sekreteri Burçin Şahindur ile yaşanan gerginlik nedeni ile sahaya çok sayıda yabancı madde atıldı.

Sakaryaspor 19.05.2019, 18:29 20.05.2019, 10:33 SporExpres
Sarıyer maçı nedeni ile ceza gelebilir

TARAFTAR SAHAYA İNDİ

Sakaryaspor-Sarıyer maçının devre arasında yaşanan tatsız olaylar yeşil-siyahlı kulübe büyük zarar verecek. Devre arasında bir taraftarın kız arkadaşına yaptığı evlilik teklifinin ardından maçın temsilcisinin bu olaya müdahalesi tribünlerin tepkisine neden oldu. Olaylara müdahale eden Sakaryaspor Genel Sekreteri Burçin Şahindur’un taraftara karşı takındığı agresif tavır ortalığı daha da karıştırdı.

CUMHUR GENÇ MÜDAHALE ETTİ

Çıkan arbedede taraftarlar sahaya yabancı madde atarken maçın temsilcisine çok sayıda cisim isabet etti. Güvenlik güçlerinin araya girmesiyle olaylar yatıştırıldı. Öte yandan Başkanvekili Cumhur Genç, Burçin Şahindur’a yaptığı hareketler nedeniyle sert tepki göstermesi dikkatlerden kaçmadı.   

Yorumlar (2)
Misafir 5 yıl önce
Sahaya atılan yabancı maddeler içeriye nasıl giriyor? Biz şahit olduk iftarımızı bile suyla açamadık pedşişe yakmış ama maşAllah görevliler eşe dosta koli koli su taşıyorlar. Bize sigara içmek yasak ama görevlilerin tanıdıklarına serbest. Het maç aynı daha çok ceza alır Sakaryaspor
Cemal 5 yıl önce
Boynuna akredite kartını takıyorsan birde klupte sana bir görev verildiyse tamam. Dünyayı bu Burçin Şahindur denilen şahıs yaratmış olabilir. Zaten her tarafı kalkık olan bu şahısı göndermeleri gerekiyor klupten. Yapılanlar az bile sen kimsin taraftara bağırıp çağırıp hakaret edersin.