banner212

banner211

SATSO, 16 reklam tabelası alacak

Sakaryaspor'a bugüne kadar beklenilen desteği vermeyen SATSO, yeni sezon öncesinde yönetimin uzattığı eli geri çevirmedi.

Sakaryaspor 22.08.2012, 14:05
SATSO, 16 reklam tabelası alacak
banner218
Sakaryaspor'a bugüne kadar beklenilen desteği vermeyen SATSO, yeni sezon öncesinde yönetimin uzattığı eli geri çevirmedi. Başkan Vedat Yaşlıca, SATSO ile yaptığı görüşmede yaklaşık 150 bin TL'lik destek sözü aldı. Tepki toplamıştı Sakaryaspor'a bugüne kadar beklenilen desteği vermeyen ve 2.Lig'de elde edilen tarihi başarıda futbolculara verdiği şampiyonluk primi sözünü yerine getirmeyen SATSO bu hareketiyle büyük tepki toplamıştı.

Bünyesinde binlerce iş adamı bulunan SATSO'nun bu yıl gerçek anlamda Sakaryaspor'a desteği bekleniyor. 150 bin TL'lik destek Başkan Vedat Yaşlıca, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul ile yaptığı görüşmeden olumlu sonuçlar aldı. Sakaryaspor'a 16 iç saha reklamı verme sözü veren SATSO böylelikle yaklaşık 150 bin TL'lik destekte bulunmuş olacak. Öte yandan bu görüşmede SATSO'nın 6 iç saha reklamı vermek istediği ancak Yaşlıca'nın ısrarı üzerine bu sayıyı 16'ya çıkardığı öğrenildi.

 

Kaynak:YeniHaber

banner220
Yorumlar (0)