Spor Toto 2." />

banner212

banner211

Seçimi bırak maça bak!

Spor Toto 2.

Sakaryaspor 20.10.2012, 12:57
Seçimi bırak maça bak!
banner218

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grupta ilk 6 hafta sonunda galibiyet ile tanışamayan Sakaryaspor, yarınki Güngörenspor maçını kazanıp hem ilk galibiyeti almak istiyor, hem de ligin dibinden kurtulmak.

 

BEYİN YIKIYORLAR

 

Güngörenspor maçının hazırlıklarını hafta başından bu yana Rüstemler tesislerinde sürdüren Sakaryaspor, bugünkü çalışmasından sonra kampa girip maç saatini beklemeye geçecek. Dünkü idmanda yine bu maçın taktik provasını yapan yeşil siyahlılar, sezon başından bu yana ilk kez bu kadar hırslı gözüktüler. Yeni yönetim oluşuncaya kadar takımı teslim ettiğimiz Onat Çetin ve Faruk Temel ikilisi, takım kaptanları Selim Çatalbaş ve Levent Demiray ile birlikte, 4 gündür futbolcuların beynini yıkarken, onları bu maça motive ettiler.

 

YÜREĞİNİZİ KOYUN

 

Kaptan Levent, bu maçın gelecek için yeni bir umut ışığı olacağına ve moral motivasyonun yanı sıra özgüvenlerinin de geri geleceğine inanırken, “Gençler, tecrübesizler ama hangi takımda oynadıklarını unutmayacaklar: çıkacaklar tüm ruhlarını verecekler sahaya” diye konuştu. 2.kaptan Selim de, “Camiayla barışmak ve kötü günleri biraz olsun geride bırakmak için bu maçı mutlak kazanmalıyız. Hepiniz sorumluluk alın, yüreğinizi koyun” dedi.

 

Hasan Gökdemir /Anadolu Gazetesi

Yorumlar (0)