banner212

banner211

Selahattin Aydın Raporunu Sunacak

Yeni Sakarya Gazetesi’nin haberine göre; Selahattin Aydın, kendisini başkan adayı belirleyen oluşuma yarın akşamki toplantıda Metin Doğrucan ve taraftarların kulüp yönetimini bırakmak istemediklerini aktaracak

Sakaryaspor 17.06.2013, 11:41
Selahattin Aydın Raporunu Sunacak
banner218

Yeni Sakarya Gazetesi’nin haberine göre; Selahattin Aydın, kendisini başkan adayı belirleyen oluşuma yarın akşamki toplantıda Metin Doğrucan ve taraftarların kulüp yönetimini bırakmak istemediklerini aktaracak.

 

SON GÖRÜŞMEDE YILDI

Oluşumun başkan adayı Selahattin Aydın, bir grup taraftarın da hazır bulunduğu başkan Metin Doğrucan ile görüşmesinin ardından havlu atar noktaya geldi. İlk şok, kongre tarihinin bir hafta ertelenmesiyle yaşandı. Taraftar başkanın adaylığını ima ettiği açıklamalar, bardağı taşırdı. Aydın, programda olmayan görüşmeden, taraftarın farklı düşüncelere yoğunlaştığı izlenimiyle ayrıldı.

 

“ADAY DEĞİLİM AMA…”

Yarın akşam toplanma kararı alan yeni oluşum cephesi, süreci Selahattin Aydın ve Ergün Özkan’dan dinleyecek. Başkan adayı Aydın, sunacağı raporun kapsamını da gizlemedi. Doğrucan’ın ‘Aday değilim ama’ noktasında olduğunu bildiren Aydın, “Amalar bitmiyor. Bizim yapmamız gereken, taraftarla uğraşmak değil, öncelikle serbest kalan futbolcularla görüşmek olmalı. Görüntü çok flu” dedi.

 

11 TEMMUZ ÇOK GEÇ

Selahattin Aydın, kongre kararının ikinci toplanma tarihlerini vererek, “4 Temmuz’dan 11 Temmuz’a ertelenmesi doğru değildi. Bu tarih geç, bunun iç transferi var, kampı var. Zaman Sakaryaspor’un aleyhine işliyor. Bu karışıklıkta ne yapacağımıza karar veremedik. Oluşuma sunacağımız rapor doğrultusunda kararı arkadaşlar verecek. İşin bu şekilde gelişeceğini tahmin etmedik” diye konuştu.

Yorumlar (0)