banner212

banner211

Selahattin Aydın, Zeki Toçoğlu'nu ziyaret etti

Selahattin Aydın ve yeni yönetim kurulu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret etti.

Sakaryaspor 15.07.2013, 15:27
Selahattin Aydın, Zeki Toçoğlu'nu ziyaret etti
banner218

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, görevlerine yeni seçilen Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Başkan Toçoğlu, "Böylesine gönüllü bir birliktelik Sakaryaspor’u daha iyi günlere taşıyacak. Asla ümitsiz olunmamalı. Aslan düştüğü yerden kalkacak” dedi.

Önemli destek
Olağanüstü genel kurulun ardından seçilen Selahattin Aydın ve yeni yönetim kurulu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, “Birlik beraberlik içinde Sakaryasporumuzu eski günlerine döndüreceğiz. Şeffaf olacağımız konusunda çok net vaatlerimiz var. Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu'nun Sakaryaspor sevgisinden şüphemiz yok. Alt yapı başta olmak üzere Sakaryaspor’a önemli desteklerini sürdüren ve hiçbir zaman Sakaryaspor’a dışarıdan bakmayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.


Aydınlık yakında
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kısa bir değerlendirme konuşması yapan Başkan Toçoğlu, “Sakaryaspor’u iyi günlere taşımak bizim en büyük arzumuz. Büyükşehir Belediyesi olarak Sakaryaspor’un hep yanında durduk, durmaya da devam edeceğiz. Böylesine gönüllü bir birliktelik Sakaryaspor’u daha iyi günlere taşıyacak. Aslan düştüğü yerden kalkacak. Biraz zaman ve sabırla her şey yoluna girecek. Kurumsal ve planlı hareket ederek çalışmalarımızın meyvesini verdiğini göreceğiz. Kulübü kongreye kadar iyi bir şekilde yöneten Metin Doğrucan'a da teşekkür ediyoruz.  Gönüllü birlikteliğinizde Allah sizleri utandırmasın. Her birinize ayrı ayrı başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar (0)