Selahattin Aydın'dan istifa çağrılarına sert yanıt!

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın, taraftarın 'istifa' çağrılarına "3-5 k...kırık kimin gidip geleceğini belirleyemez" diyerek cevap verdi.

Sakaryaspor 29.03.2016, 13:15 01.04.2016, 15:03 SporExpres
Selahattin Aydın'dan istifa çağrılarına sert yanıt!

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın, taraftarın 'istifa' çağrılarına "3-5 k...kırık kimin gidip geleceğini belirleyemez" diyerek cevap verdi.


Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın, medyabar.com'un canlı olarak yayınladığı basın toplantısında alınan, takımın son durumunu değerlendirdi.

 

KİMİN GELECEĞİNİ 3-5 K...KIRIK BELİRLEYEMEZ 

Başkan Aydın, taraftarın yönetime yaptığı istifa çağrılarına şöyle cavap verdi:
"Bu futbol. Bu işi düzgün yapacağız. Başarıyı da bu şekilde devam edersek yakalayacağız. Daha doğrusu futboldan da çıktı bu iş. Tribünde olan bu şehrin sesi değil, 3 5 tane insan. Tribün yönetimi belirleyemez. 6 maç kaldı. Matematik olarak play off şansını kaybetmiş değiliz. İstifamı kesinlikle vermem. O zaman meydan tekrar onlara kalır. Bunun hiç alçak gönüllülüğü yok. Selahattin Aydın ve yönetimi değil mevzu. Kimin gidip geleceğini 3-5 k...kırık belirleyemez. Bu işin dönüşü bir daha olmaz. Bu şehri 2-3 tane adama teslim edeceksek gidelim o zaman"

 

İYİ İNSANLARIN GELMEMESİ TRİBÜN YÜZÜNDEN
Aydın, tribün yapısı yüzünden Sakaryaspor yönetimine iyi insanların gelmediğini kaydederek, "Selahattin Aydın ne yapmış? Sakaryaspor'u düzlüğe çıkarmış. Kongreyle geldik kongreyle gideri. Yüreği yeten, cesareti olan 'ben varım' der çıkar. Yapamıyorsa bir zaman sonra susmak düşer. Kimin ne olduğunu herkes biliyor bu şehirde. Amacı ne olduğu belli olmayan, maç başlamadan yönetim istifa diyenler varsa zor bu iş. Buraya düzgün insanların gelmemesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi bu gördüğünüz tribün yapısı. Bu marka yerlerde sürünüyor" diye konuştu.

 

GEÇMİŞ DEFTERLERİ KARIŞTIRMAMAYA ÇALIŞIYORUZ
Başkan Aydın, kendisinin ve yönetiminin takımı düzlüğe çıkardığını ifade ederek, "Sportif başarı gelir, gelmez. Zeki Başkanında desteğiyle bugüne kadar geldik. Biz kimseye sen aday olmazsın olamazsın demiyoruz. Geçmişteki defterleri karıştırmamaya çalışıyoruz. Bu takıma sahip çıkılmassa o eski günlere dönülecek. Markayız ama neler çektiğini bu takımın cümle alem biliyor. Bir daha o günleri yaşamamalı bu takım. Biz üzerimize düşeni fazlasıyla yaptık. Selahattin Aydın ne yaptı? Takımı düzlüğe çıkardı" şeklinde konuştu.

Yorumlar (3)
selo 8 yıl önce
Selo hikaye anlatma çek git
Ramazan 8 yıl önce
Selo Belki sportif anlamda başarı yakalayamadi doğrudur ama arkadaşlar bu takımın önceki halini herkes biliyor .Takıma sahiplenen olmadı Kayyum da kayyum biliyorsunuz.
Sabri kaydırak 8 yıl önce
koray kaç deplasman gitmiş bu ne görmüş ne anlatıyor.