banner212

banner211

Selahattin Aydın'dan Umut Açıklaması

Spor Toto 3. Lig 2. Grup ekiplerinden Sakaryaspor'un Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, kentin önde gelen kişilerini bir araya getirerek maddi kaynak bulmayı ve bu şekilde transfer yasağını kaldırmak istediklerini söyledi.

Sakaryaspor 07.01.2014, 17:55 08.01.2014, 12:24 UTKU KAYNAR
Selahattin Aydın'dan Umut Açıklaması
banner218

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın ile Başkan Vekili Muzaffer Güneş, Basın Sözcüsü Ergün Özkan ve yönetici Adnan Sipahi dün Kulüp Binasında Basın mensuplarının karşısına geçerek son günlerdez yaşanan olaylarla ilgili açıklamalarda bulundular. Geçen akşak yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrasında meydana gelen gelişmeleri değerlendiren Kulüp Başkanı Selahattin Aydın net açıklamalarda bulundu.

HEVESLİ ÇALIŞMA BİZİ ÜMİTLENDİRDİ

Başkan Aydın konuşmasında son günlerde bir çıkmaza girildiği için istifa etmeyi düşündüklerini, ancak son anda meydana gelen hevesli çalışmaların kendilerini ümitlendirdiğini, beklediğinin çok üzerinde sahip çıkıldığını gördüğü için son anda devam etme kararını açıkladıklarını söyledi. Bundan böyle kalabalık bir yönetim yerine A.Ş’den 3 ve Dernek’ten 5 Kişinin bir araya geleceği icra kurulu oluşturarak çalışmalarımı bu yönde sürdüreceğiz diyen Başkan Aydın ileriye ümitle bakıyoruz dedi.

BU İŞİ BELEDİYELERE YIKMAK HOŞ DEĞİL

Sakaryaspor gibi profesyonel kulüpler o şehrin belediyelerine bağlı değiller. Bu nedenle siyası düşünerek tüm gelirleri o belediyelere yıkmak hiç te hoş değil diyen Başkan Aydın, “ bu işi siyaset üstü düşünmek gerekir. O Şehrin toplum sivil kuruluşları, siyasetçileri ve iş adamları el ele verdiklerinde çözülmeyecek bir sorun kalmaz dedi.” Bunanla ilgili çalışmaların büyük bir hızla geliştiğini söyleyen Başkan Aydın “ belediyelerden alacaklarımız vardır, ancak seçim dönemi yaklaştığı için bazı belediyelerin adaylarının net bir şekilde açıklanmaması işi bu duruma getirdi. Fakat yapılan görüşmeler sonucunda tüm belediyelerden Ocak ayı sonuna kadar borçların ödeneceği sözünü aldık. Büyükşehir belediye’sinden 60 Bin lira aldık. Geride kalan 50 Bin lirayı da bu süre içerisinde alacağımız söylendi.” Diye konuştu

GENİŞ BİR KATILIMLA TOPLANTI YAPILACAK

Türk-iş Genel Başkanı Ergün Atalay’ın gayretleri ile oluştur8ulan yeni bir çalışma ortamının meydana geldiğini söyleyen Başkan Aydın üzerine basa basa tekrardan “ bu iş siyaset üstü bir hal aldı. Bu şehrin Sivil Toplum kuruluşlarından, İş Adamlarından ve siyasetçilerden oluşacak geniş katılımlı yemekli bir toplantı ile bir araya gelinecek. Tarihi şimdilik henüz kesinleşmese de muhtemelen 20 Ocak’ta Er gün Atalay’ın Güral Hotel’de düzenlenecek bu toplantıda Sakaryaspor’un son durumu masaya yatırılacak. “ Dedi.

İLK ÇALIŞMAMIZ SIRTIMIZDAKİ KAMBURU ATMAK !

Sakaryaspor kulüp başkanı Selahattin Aydın yapılacak çalışmalar sonrasında şu anda ne çıkacağı belli olmayan yardımlarla bir yol haritası çizeceklerini söylerken “ ilk etapta alacaklı futbolcu ve dosyalarla ilgili ödemeleri yaparak sırtımızdaki kamburu atmak ve önümüzü görmek istiyoruz dedi. Şu anda 45 Civarında dosya ve icra alacaklılarının sırada beklediklerinden bahseden Aydın bir de İflas davaları bizim şevkimizi kırıyor.  dedi.

KOCAELİSPOR’DAN DAHA ŞANSLIYIZ

Yerel basında yer alan Kocaelispor’la ilgili haberlerle ilgili de Başkan Aydın “ Kocaelispor’un halen kurtulmuş bir durumu yok. Şu an için 30 Kadar dosya ile boğuşuyorlar. Bizde meydana gelen olağanüstü faaliyete bakınca bizim Kocaelispor’dan daha şanslı bir durumda olduğumuzu görüyorum. Dedi.

Yorumlar (0)