banner212

banner211

Selahattin Aydın;'Kimsenin Şüphesi Olmasın''

Sakaryaspor'da yapılacak genel kurulda Başkanlığa aday olan Selahattin Aydın yarın yapılacak genel kurulu toplantısı öncesi bir basın bildirisi yayımladı..

Sakaryaspor 03.07.2013, 15:41
Selahattin Aydın;'Kimsenin Şüphesi Olmasın''
banner218

Sakaryaspor'da yapılacak genel kurulda Başkanlığa aday olan Selahattin Aydın;"Sakaryaspor'un çok zor bir dönemden geçtiği herkes tarafından bilinmektedir. Belki de tarihinin en zor dönemini yaşayan Sakaryaspor'un yarın yapılacak (04.07.2013) kongresinin önemini anlatmaya kelimeler yetmez.

Saatlerin önemi olan bugünde Sakaryaspor kıymetli delegelerinin hassasiyet göstererek bir sonra ki tarihe bu işi bırakmayıp görevini yapmasını özellikle istirham ediyoruz.

Belirsizliğin bir an önce bitmesi ve sezon öncesi yapılması gereken transferlerin açılması, iç transferlerin görülmesi, teknik heyet kamp yeri gibi işlerin yapılabilmesi, zamanla yarışan, zaman kaybına tahammülü olmayan Sakaryaspor için önemlidir. 3.ligin Eylül başında başlayacağı dikkate alınırsa durum daha iyi anlaşılır. Sakaryaspor delegelerinin bu görevini yerine getireceği konusunda güvenimiz tamdır.

Bu arada Sakaryaspor dernek başkanı Sayın Metin Doğrucan başkanın, klubün geleceği açısından taşıdığı bütçe endişesinin üstesinden gelebileceğimizi tüm kamuoyunun bilmesini isteriz."şeklinde düşüncelerini ifade etti.

banner220
Yorumlar (0)