banner212

banner211

Selahattin Aydın,'Sakaryaspor geleceği için adayım'

Sakaryaspor'da yapılacak genel kurulda Başkanlığa aday olan Selahattin Aydın ve yönetim kurulu adayları basın toplantısı düzenledi.

Sakaryaspor 24.06.2013, 15:54
Selahattin Aydın,'Sakaryaspor geleceği için adayım'
banner218

TFF 3. Lig ekiplerinden Sakaryaspor'un eski yöneticisi Selahattin Aydın, kulüp başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Aydın, bir kafede düzenlediği basın toplantısında, Sakaryaspor'un sıkıntılı bir dönemden geçtiğini söyledi.

Sakaryaspor Derneği'nin kongre tarihinin belirlendiğini anımsatan Aydın, "4 Temmuz'da çoğunluk olmazsa kongre 11 Temmuz'a kalacak. Şu anda bu haliyle Sakaryaspor, dernek kongresini yapmış olsa bile ne futbolcu transferi, ne futbolcu satma işi, ne de kamp ayarlama işi veya federasyon nezdinde temsil edilme hakkı yok. Bu, yaklaşık 2 aydır böyle devam ediyor. Sakaryaspor, normalde anonim şirket olarak yok hükmünde, yönetici yok çünkü. Dernekteki arkadaşlar bir şeyler yapmaya gayret ediyorlar" diye konuştu.

Aydın, mevcut başkan Metin Doğrucan'ın kongrede aday olmayacağını belirterek, şöyle konuştu:

"Kendisi sizin olduğunuz yerde biz kesinlikle aday olmayız' ifadesini kullandı. Bu sözü senet kabul ediyorum. Konuştuklarımı bunun üzerine bina ediyorum. Yoksa ileride fikirleri değişirse bu söylediklerimin hiçbir anlamı yok. Sakaryaspor, bütün şehri kucaklayan, herkesin ilgisini çeken, Türkiye'de herkesin ilgilendiği bir takım. İnşallah bir terslik olmazsa, tek aday olursak, adayız. İnşallah hayırlısı olacak."

Oluşumcuların Baskanı Selahattin Aydın beraberinde Mali Müşavir Ergün Özkan ve İşadamı Rahmi Sak ile birlikte kameraların karşısına geçerek 'Adayız.Ancak karşımıza başka aday çıkmadığı takdirde' dedi


İşte Aydın'ın basın toplantısındaki o sözleri..

GENİŞ EKRAN İZLEMEK İÇİN TILAYIN
Yorumlar (2)
salih yılmaz 10 yıl önce
Sayın AYDIN karşısınıza Metin beyin veya başka birinin aday olarak çıkmasının ne mahzuru olduğunu açıklarmısınız, yoksa ileride takım zaten sahipsiz kalacaktı biz onun için aldık yoksa almazdık gibi savunmalara hazırlıkmıdır aydınlatmanızı rica ediyorum.
Ahmet Çeçen 10 yıl önce
Salih yılmaz bu soruyu sen değilde orda ki gazetici kimliğini taşıyan arkadaş sorsaydı öğrenirdik burdan zor..Basın diye dolanıyorlar ortada..