banner212

banner211

Serik maçı bugün belli olacak

Sakaryaspor’da koronavirüs testi geçtiğimiz hafta negatif çıkan 15 futbolcu  bugün yeniden teste girecek.

Sakaryaspor 08.12.2020, 11:40 UTKU KAYNAR
Serik maçı bugün belli olacak
banner218

Sakaryaspor’da koronavirüs testi geçtiğimiz hafta negatif çıkan 15 futbolcu  bugün yeniden teste girecek. Bu futbolculardan ikisinin testinin pozitif çıkması halinde ise yeşil siyahlıların Pazar günü oynaması gereken Serik Belediyespor müsabakası da ertelenecek.

13 POZİTİF VAR

Geçtiğimiz hafta çıkan vakaların ardından Elazığspor ve Karabükspor maçları ertelenen  Yeşil Siyahlılarda  Azad Filiz, Nuri Fatih Aydın, Çağrı Ortakaya, Oğuzhan Kayar, Alişan Şeker, Mehmet Boztepe, Emirhan Civelek, Fatih Tultak, Ali Özgün, Caner Koca, Özkan Taştemur, Canberk Özdemir ve Alpay Koçaklı’nın karantinaları ve tedavileri sürüyor

İPTAL GÜNDEMDE

Temsilcimizde iki hafta önce testleri pozitif çıkan Oğuz Çalışkan ve Devrim Taşkaya’nın iyileşerek takıma katılmalarının ardından bugün yapılacak testler kritik önem taşıyor. Sakaryaspor’da yeşil siyahlı futbolculara yapılacak testler sonucu mevcut 13 futbolcuya ek olarak iki oyuncunun daha pozitif çıkması halinde Serik Belediyespor müsabakası da ertelenecek. Sabah saatlerinde yapılacak testlerin akşam 21:00’de netlik kazanması bekleniyor.

Yorumlar (0)