Serkan Odabaşoğlu'nun TFF dosyası geldi

Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde mevcut kadrodan Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuran oyuncularla ilgili dosyalar bir bir gelmeye devam ediyor.

Sakaryaspor 04.07.2019, 09:22 04.07.2019, 09:32 SporExpres
Serkan Odabaşoğlu'nun TFF dosyası geldi

Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde mevcut kadrodan Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuran oyuncularla ilgili dosyalar bir bir gelmeye devam ediyor. Daha önce TFF’ye başvuran Dilaver Güçlü, Berkaycan Demircioğlu, Zahit Fındık, Ferhat Yazgan gibi isimlerin dosyaları kulübe ulaşırken dün yeni bir borç dosyası daha geldi.

Orta sahanın önemli isimlerinden ve yeni sezon öncesinde birçok transfer teklifi alan Serkan Odabaşoğlu, 76 bin TL’lik alacağı için TFF’ye başvurduğu ve evrakların dün kulübe ulaştığı öğrenildi. 11 Temmuz’da göreve gelecek olan yönetim Serkan’a 76 bin TL’lik ödeme yapmaması durumunda genç oyuncu serbest kalma hakkını eline alacak.

Yorumlar (3)
bülent 5 yıl önce
76 bin lira için tff ye başvuran adamlarla işimiz olmasın parasını verin hemen kovun
en başta ferhat yazganı kovun kaç senedir burda bi şekilde parası ödendi.
recko 5 yıl önce
nerde eski yöneticiler büyük başkan adayları kulübü bırakmayız kimseye diyenler bu gün bu takımı bu hale sokanlar borç gırtlaga kadar olmuş birde başkan adayıyız diye bas bas bagırıyorlardı takımı batırmışlar ve seçim olmasını engellediler yok belediye başkanı bize çekil dedi dua etsinler ki vali bey olaya el koymadı bir bir hesap sorulması lazım dı gecen seneki yönetimden birde şakşak çılarla seçimi engellediler yazıklar olun size tatangalar beleşçi tatangalar sesiniz çıkmıyor sizde nemalandınız yaaaa
Serci 54 stuttgart 5 yıl önce
Neden saclarin beyazlamis yönetim. Banada senin gibi cektiren mi var. Yillardir soruyoruz bu soruyu sizlere neden sampiyon olamiyoruz