Serkan Özbalta ayrılığının bedeli ne olacak ?

Sakaryaspor, yönetimin Serkan Özbalta'nın görevine son vermesinin ardından bu ayrılığın yeşil siyahlı kulübe maliyetinin ne olacağına dair resmi bir açıklama yapılmadı

Sakaryaspor 25.01.2023, 11:53 UTKU KAYNAR
Serkan Özbalta ayrılığının bedeli ne olacak ?

Sakaryaspor’da teknik direktör Serkan Özbalta ile yolların ayrılmasının ardından takımın başına Taner Taşkın getirildi. Yeşil Siyahlı kulüpten Özbalta’nın ayrılışı ile ilgili maddi konulara dahil resmi bir açıklama yapılmazken tecrübeli teknik adamın sözleşmesinden doğan tüm hakları kullanmak istediği gelen bilgiler arasında.

TAZMİNATI VARMI ?

Cumhur Genç başkanlığındaki yönetimin yıllık yaklaşık 2,5 Milyon TL anlaşması bulunan balta ile uzlaşamaması durumunda önümüzdeki sezon 4 Milyon TL bulan bir borç yükü ile karşı karşıya kalma ihtimali bulunuyor.  Yeşil Siyahlı yönetim ve tecrübeli teknik adamın avukatlarının bugün görüşecek sözleşme feshi yapması bekleniyor.
 

Yorumlar (3)
Kasap 1 yıl önce
Merak etmeyin siz cumhur başkan cebinden öder ?siz medya olsanız cumhur başkanı pohpohlamayip Sakaryaspor ne borcu var araştirirsiniz sezon sonu Sakaryaspor eskişehir bursa gibi batar bu Sakaryaspor sezon sonu borç 100 milyonu geçer bunu böyle bilesiniz.
Murat 1 yıl önce
İyi para
Kasap 1 yıl önce
Yazdığım yorumu neden yayımlamıyorsunuz