banner212

banner211

SEYİRCİSİZ OYNAMAYA DEVAM

TFF Başkanı Nihat Özdemir, liglerin Nisan ayı sonuna kadar seyircisiz oynanmaya devam edeceğini söyledi. Bu kararın ardından Sakaryaspor’da Karabükspor mesaisi yarın başlıyor.

Sakaryaspor 17.03.2020, 19:01 UTKU KAYNAR
SEYİRCİSİZ OYNAMAYA DEVAM
banner218

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Nisan ayının sonuna kadar Süper Lig'in seyircisiz oynanmaya devam edeceğini açıkladı.

Süper Lig başta olmak üzere profesyonel liglerde erteleme kararını şu an için düşünmediklerini belirten Nihat Özdemir, "Şu anda alınmış kararda değişiklik yok. Nisan ayının sonuna kadar seyircisiz olarak maçlar devam edecek. Her dakika durum değişebilir. Çok aklı başında olan, çok iyi planlama yapan bir Sağlık Bakanımız ve bir bilim kurulumuz var. Her şarttaki durumda, Türkiye'yi en az etkileyecek kararları alıyorlar. Bizim onlarla sürekli mesaimiz var." dedi.

DURUM DEĞİŞEBİLİR


Sözlerini sürdüren Nihat Özdemir, "Ukrayna oynamaya devam etmektedir ama onlar da karar alabilir. Biz Türkiye'yiz, çok sağlıklı karar alıyorlar. Şu anda en az etkilenen ülke, Türkiye'dir. Cumhurbaşkanlığı açıklama yaptı, sokağa çıkmama gibi bir kararımız da yoktur. Verilmiş karar neticesinde liglerimiz devam etmektedir. Planlamada bir değişiklik yok, liglerde programımız açıkladığımız plan dahilinde devam etmektedir." ifadelerini kullandı

banner220
Yorumlar (0)