banner212

banner211

Şöhretler Turnuvası Sakarya'da yapılacak

Reyting rekortmeni yarışmaların yapımcısı ve TV8'in patronu Acun Ilıcalı'nın eski futbolcuları bir araya getireceği 'salon futbolu' yarışmasını Sakarya Kapalı Spor Salonunda çekeceği belirtildi

Sakaryaspor 24.12.2015, 09:51 24.12.2015, 11:36 UTKU KAYNAR
Şöhretler Turnuvası Sakarya'da yapılacak
banner218
 

Reyting rekortmeni yarışmaların yapımcısı ve TV8'in patronu Acun Ilıcalı'nın eski futbolcuları bir araya getireceği 'salon futbolu' yarışmasını Sakarya Kapalı Spor Salonunda çekeceği belirtildi.


TV8'i satın aldığı günden bu yana yeni programlar ile kanalı yükseliş trendine sokmayı başaran Acun Ilıcalı, bu kez de bir spor programı ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 
Spora olan tutkusu ile bilinen Ilıcalı, kısa bir süre içerisinde TV8'de sporla ilgili bir yarışma programının yayında olacağını müjdeledi. Ilıcalı, yarışma programını twitter hesabından açıkladı.
4 büyük takımın formasını giyen efsane futbolcuların içerisinde olacağı bir turnuva düzenleneceğini açıklayan Ilıcalı, "Efsanelerin buluştuğu salon turnuvası çok yakında TV8'de! 4 Büyükler Salon Turnuvasında futbolumuzun unutulmayan isimleri sahada olacak. 

Sakarya Kapalı Spor Salonu'ndaki futbol şöleni 2 hafta sürecek" ifadelerini kullandı. Ilıcalı, ödül olarak ise 500 bin tl verileceğini ve bu ödülün, ihtiyaç sahibi eski futbolcular için harcanacağını açıkladı. İlk maç 2 Ocak saat 20.00?da TV8?de yayınlanacak.

Sakarya Kapalı Spor Salonu’nda 2- 18 Ocak 2016 tarihleri arasında düzenlenecek 4 Büyükler Salon Turnuvası’nın tüm maçları canlı yayın ile TV8 ekranlarında olacak.

 

Beşiktaş’ta; Tümer Metin, İlhan Mansız, Ahmet Dursun, Tayfur Havutçu, Alpay ÖzalanFenerbahçe’de; Elvir Baliç, Serhat Akın, Yusuf Şimşek, Ceyhun Eriş, Tarık Daşgün, Ali Güneş, Galatasaray’da; Ümit Davala, Ergün Penbe, Hasan Şaş, Ümit Karan, Hakan Ünsal, Ayhan Akman, Evren Turhan Trabzonspor’da ise; Yattara, Fatih Tekke, Hami Mandıralı, Erman Özgür, Çağdaş Atan gibi unutulmayan efsane futbolcuların yer alacağı turnuvanın 500 bin TL’lik büyük ödülü ihtiyaç sahibi eski futbolculara aktarılacak.

Yorumlar (5)
54 7 yıl önce
Sakaryaspor dan futbolcu yok mu
Ersin arslan 7 yıl önce
Maçlar yenimi eski kapalıda mı
Tugay 7 yıl önce
Bilet fiyatları ?
Sakaryali 7 yıl önce
Biletler kaç lira
Hatice akyıldırım 7 yıl önce
Biletler kaç tl?