banner212

banner211

ŞOK CEZA KAPIYA DAYANDI

Ulusal Kulüp Lisans Kriterleri nedeni ile puan silme cezası ile karşı karşıya olan Sakaryaspor'da yönetimin yarın bir basın açıklaması yapması bekleniyor.

Sakaryaspor 20.09.2018, 19:59 21.09.2018, 09:37 UTKU KAYNAR
ŞOK CEZA KAPIYA DAYANDI


Ulusal Kulüp Lisans Kriterleri nedeni ile puan silme cezası ile karşı karşıya olan Sakaryaspor'da yönetimin yarın bir basın açıklaması yapması bekleniyor.


Eski futbolcularına olan borç nedeni ile Türkiye Futbol Federasyonu'nun Ulusal Lisans Krititerlerini yerine getiremeyen Sakaryaspor'da sıkıntılı günler yaşanıyor. Yeşil Siyahlı yönetim yaklaşık 3 Milyon TL bulan borçlar nedeni ile puan silme cezası gelmemesi için çare arayışında. Kulüplere 30 Eylül'e kadar süre tanıyan TFF'nin bu süreyi uzatıp uzatmayacağı ise bugün belli olacak.


Sakaryaspor başkan Vekili Cumhur Genç sürenim uzatılması için federasyona başvuruda bulunduklarını belirterek; " Bizimle aynı durumda olan çok sayıda kulüp var. Bu nedenle süre uzatılması talebimizi ilettik. Fakat bu sürenin uzayacağı anlamına gelmiyor. Geçmiş dönemlere dair borçlarla ilgili çözüm arayışlarımızı sürdürüyoruz" dedi.


TFF'nin 30 Eylül'e kadar Ulusal Lisans başvurusu yapan kulüplerden borcu yoktur yazısı istiyor. Bu tarihe kadar borcu yoktur yazısı yada alacaklılardan muvafakatname alamayan kulüpler 3 puan silme cezası ile karşı karşıya gelecek.

Yorumlar (2)
recko 5 yıl önce
yönetim ne iş yapar 3 milyon ödiyemicekte ne diiye geldiler sakaryaspor şampiyon olacak diye nara atıyorlar çıkmasın bu takım 3 milyon yok sakaryaspor yönetilecek yok böyle birşey yazık o taraftarı kandırmayınnn
recko 5 yıl önce
3 milyonu ödiyemiyen yönetim ne diye durur istifa edin bırakın belediye
para verirse bende adayım başkanlıga