banner212

banner211

Son yoluluğuna Yeşil-Siyah forması ile uğurlandı

Sakaryaspor taraftar grubunun yakından tanıdığı camianın sevilen isimlerinden olan ve geçtiğimiz gün geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybeden 'Sakal Hasan' olarak bilinen Hasan Çalışkan Serdivan Mitatpaşa Mahallesi'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi

Sakaryaspor 16.03.2014, 11:15 16.03.2014, 11:17 UTKU KAYNAR
Son yoluluğuna Yeşil-Siyah forması ile uğurlandı
banner218
 

Sakaryaspor taraftar grubunun yakından tanıdığı camianın sevilen isimlerinden olan ve geçtiğimiz gün geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybeden 'Sakal Hasan' olarak bilinen Hasan Çalışkan Serdivan Mitatpaşa Mahallesi'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.Yeşil Siyahlı camianın sevilen isimlerinden olan, taraftarlar arasında ve çevresinde Sakal Hasan olarak tanınan 47 yaşında hayatını kaybeden Hasan Çalışkan geçtiğimiz gün evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetmişti..

Çalışkan'ın cenazesi bugün Serdivan Mithatpaşa'da babası Hüseyin Çalışkan'ın ve kendisinin ikamet ettiği evin bahçesine getirildi. Çalışkan'ın cenazesi baba evinde alınan helalliğin ardından cenaze namazının kılınması için büyük bir kalabalık eşliğinde Mithatpaşa İstasyon Camii'ne getirildi.

Sakaryaspor taraftarlarınında büyük katılım gösterdiği cenaze töreninde Hasan Çalışkan'ın babası Hüseyin Çalışkan, amcaları Metin Çalışkan, Dilaver Çalışkan, Vedat Çalışkan, kardeşi Özcan Çalışkan cenaze töreninde hazır bulundu. Mithatpaşa İstasyon Camii'nde kılınan cenaze namazına Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Sakaryaspor Eski Kulüp Başkanları Vedat Yaşlıca, Metin Doğrucan, Sakaryasrpor Kulübü eski yönetim kurulu üyeleri katılarak Hüseyin Çalışkan'ın ailesine taziye dileklerinde bulundu..

TABUTUNDA FORMASIYLA

Cenazeye katılan Sakaryaspor taraftarları Çalışkan'ın tabutunun üzerine bir Sakaryaspor taraftar atkısı ve arkasında 'Sakal 54 Hasan' yazılı bir Sakaryaspor forması koydu. Sakaryaspor taraftarları ve katılan vatandaşlardan bazıları gözyaşlarına hakim olamadı. Hüseyin Çalışkan'ın cenazesi Mithatpaşa İstasyon Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Serdivan Aile Mezarlığı'nda toprağa verildi.

banner220
Yorumlar (0)