Güngörenspor-Sakaryaspor maçını izlemeye geden ilimiz medya temsilcileri dönüş yolunda büyük tehlike atlattı." />

Spor basını ölümden döndü

Güngörenspor-Sakaryaspor maçını izlemeye geden ilimiz medya temsilcileri dönüş yolunda büyük tehlike atlattı.

Sakaryaspor 11.03.2013, 08:47
Spor basını ölümden döndü

Güngörenspor-Sakaryaspor maçını izlemeye geden ilimiz medya temsilcileri dönüş yolunda büyük tehlike atlattı.

 

Kocaeli’den Sakarya iline seyir halindeyken, Sapanca mevkiinde saat 18.48’de bir kamyonun hatalı sollaması zincirleme bir kazanın eşiğinden dönüldü. Ömer Sarıca’nın kullandığı özel araç kamyonu aniden ve sinyal vermeden sollaması sonucu kazayı çok ucuz atlattı. Sarıca ve aracında bulunan Hasan Gökdemir, Rahmi Çapa ve Levent Hamzaoğlu bu büyük tehlikeyi yara almadan kurtulurken, diğer araçlar küçük hasarla bu kazayı atlattı.

 

Yerel basın temsilcilerimize büyük geçmiş olsun dileklerini sunuyoruz.

Yorumlar (2)
recep şeker 11 yıl önce
çok geçmiş olsun, ama haberi sanırım, kazanın şokunda ki gazetecilerden biri yazmış, bu nasıl cümle ? "Ömer Sarıca’nın kullandığı özel araç kamyonu aniden ve sinyal vermeden sollaması sonucu kazayı çok ucuz atlattı." halbuki bir virgül bi "n" harfi ile cümlenin doğrusu şöyle "Ömer Sarıca’nın kullandığı özel araç, kamyonun aniden ve sinyal vermeden sollaması sonucu kazayı çok ucuz atlattı."
hasan gökdemir 11 yıl önce
yahu siz nasıl insansınız. söylediklerinizr bakım ya. minik detayı kötü yorumlayacağınıza çıkın adam gibi GEÇMİŞ OLSUN deyin. O saniyelik anı hiç yaşadınızmı. ölüm bir insana o kadar yakım ve uzak işte. Allaha şükür verilmiş sadakamız varmış.Allah korudu. yoksa o kazadaki o anlık an olmasa en az 4 ölü çıkardı orada.