banner212

banner211

Sportif Direktör can sıkmaya başladı

Sakaryaspor camiası günlerdir sportif direktörlük konusuyla oyalanılmasından ve transferde somut bir adım atılamamasından rahatsız.

Sakaryaspor 07.06.2016, 12:37 07.06.2016, 12:53 UTKU KAYNAR
Sportif Direktör can sıkmaya başladı
Sakaryaspor'da sportif direktörlük meselesi gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Önce teknik direktörü belirlen ardından sportif direktöre yönelen İsmail Gürses ve ekibi işe tersten başladı. Başkan İsmail Gürses'in sportif direktörlük için alt ligleri hiç tanımayan isimlerle temasa geçmesi ve bu görüşmelerden olumlu sonuç alamamasına kamuoyundan büyük tepki var. Sportif direktörlük konusunda görüşme yapılan Raşit Çetiner, Oğuz Çetin, Özcan Kızıltan, ve Yılmaz Vural gibi isimlerden rahatsız olan Sakaryaspor camiası, ligi tanımayan ve kulübe maddi açıdan da şuan lüks olan isimlerin fayda sağlayacağına inanmıyor.

TRANSFER POLİTİKASI
Sakaryaspor Yönetimi transferde de yerinde sayıyor. Şuana kadar sadece Aytaç ile anlaşma yapılırken iç ve dış transferde işler iyi gitmiyor. Daha önce Sakaryaspor'a iflas davası açan ve 4 yılda yeşil-siyahlı kulüpten 1 Milyon'un üzerinde para alacak olması nedeniyle Aytaç transferine de tepki var. Şampiyonluğa oynayan bir takım kurmayı hedefleyen yönetimin transferde elini çabuk tutması gerekiyor. Birçok futbolcuyla temas halinde olan yönetim prensip anlaşmasına vardığı isimleri resmiyete kavuşturamadı. Ayrıca iç transferde de henüz hiçbir şeyin belli olmaması kafalarda soru işareti bırakıyor.


YeniHaber Gazetesi

Yorumlar (1)
Serkan çelik 7 yıl önce
Aytaç ak transferi faydalı ama dört yılda alacağı para müthiş para şayet bunlar başaları olamazlarsa bundan sonra gelecek yönetim yandı kambur olacak bu tarz oyuncular çünkü para olayı bu gelecek yönetimi zorlar daha dikkatli davranmaları ve anlaştığı oyuncularla ona göre anlaşma yapmalılar