banner212

banner211

Stada isim sponsoru arıyoruz

Sakaryaspor yönetimi yeni sezon öncesinde Sakarya Atatürk Stadı'na isim sponsoru arıyor

Sakaryaspor 18.08.2018, 11:59 UTKU KAYNAR
Stada isim sponsoru arıyoruz

Sakaryaspor yönetimi yeni sezon öncesinde Sakarya Atatürk Stadı'na isim sponsoru arıyor

Kombine satışları ve loca satışlarından henüz beklediği geliri sağlayamayan Sakaryaspor yönetimi farklı bir arayış içine girdi. Yeşil Siyahlılar, Yeni Sakarya Atatürk Stadı'na bir isim sponsoru bularak kulübe ciddi bir gelir sağlamayı hedefliyor.

Şuana kadar futbolcu peşinatları ve vergi ödemeleri gibi konularda pek sıkıntı yaşamayan Sakaryaspor yönetimi sezonun başlaması ile birlikte futbolculara olan taahhütlerin zamanında yerine getirilmesi adına kaynak arayışına girdi. Yeşil Siyahlı yönetim forma reklamı ve stat isim sponsorluğu  konusunda arayışlarını sürdürüyor.  Bir kaç firma ile temasa geçen yönetimin stat isim sponsorluğundan 1,5 Milyon TL gelir elde etmeyi planladığı gelen haberler arasında.

BÜYÜKA İLE GÖRÜŞTÜLER

Stat içi reklamlarını İstanbul merkezli bir firma ile anlaşan Sakaryaspor yönetimi Yeni Sakarya Atatürk Stadı'nın isim sponsorluğu yada tribünlere isim verilmesi ile ilgili çalışma yapıyor. Yeşil Siyahlılar geçtiğimiz gün Bandırmaspor ile oynanan hazırlık maçını izlemeye gelen Sakaryalı ünlü spor adamı Şansal Büyüka'dan konu ile ilgili destek istediği öğrenildi.

Öte yandan İstanbul'da faaliyet gösteren ünlü bir özel hastaneye konu ile ilgili teklif yapıldığı ve yanıt vermesinin beklendiği iddia edildi.

Yorumlar (0)