banner212

banner211

Suat Kaya Sakaryaspor için konuştu

Sakaryaspor'da yönetim takımın yeni teknik adamını belirlemek için geri sayıma geçerken, adaylardan biri olan Suat Kaya'ya ulaştık.

Sakaryaspor 18.09.2019, 15:40 18.09.2019, 16:30 UTKU KAYNAR
Suat Kaya Sakaryaspor için konuştu
banner218

Sakaryaspor'da teknik adam arayışı devam ederken, yönetim kurulu görüşmelerini yapmayı sürdürüyor. En son geçtiğimiz yıl Menemen'i şampiyon yaparak dikkat çeken Suat Kaya ile görüşen yönetimin, Kaya'nın ücretinde indirime gitmesi sonrası Kaya ile her konuda anlaştı. 

Kendisine telefonla ulaştığımız Teknik Direktör Suat Kaya, Sakaryaspor ile anlaştığını doğrularken, "Evet anlaşma sağladık. Şuan için imzaya çağırmalarını bekliyorum. İmza için çağırdıkları taktirde bu akşam ya da yarın Sakarya'ya gelirim" dedi. Ancak Sakaryaspor yönetiminin Kaya ile prensipte anlaşılmasına rağmen diğer adaylarla görüşmelere devam ettiği de gelen haberler arasında yer alıyor. Öte yandan Sakaryaspor yönetiminin akşam saatlerinde Suat Kaya'yı resmen açıklaması bekleniyor.

 

Yorumlar (2)
Sakaryaspor 3 yıl önce
Yerinde bir karar olur suat kaya hoca sakaryasporun başarısı için calisir
Cafer hoca 3 yıl önce
Menemen'de 3. Senesinde ancak şampiyon oldu. Menemen, Akhisar gibi yerlerde 3 sene sabredilirde Sakarya'da 3 maç bile sabretmez kimse. Buradan ayrılık çıktığında yeni bir parasal yara açılmaz inşAllah.