banner212

banner211

Takım Lider Stat Dolmuyor... (VİDEO HABER)

Her hafta Salı akşamları saat 20:00’de yayınlanacak olan Oktay Sarı ve Raif Ugan ile Yüz Yüze programı ilk yayını ile önceki gece sporseverlerle buluştu

Sakaryaspor 06.02.2019, 15:11 07.02.2019, 22:04 UTKU KAYNAR
Takım Lider Stat Dolmuyor... (VİDEO HABER)
banner218

Her hafta Salı akşamları saat 20:00’de yayınlanacak olan Oktay Sarı ve Raif Ugan ile Yüz Yüze programı ilk yayını ile önceki gece sporseverlerle buluştu. Sakaryadan Taraf YouTube kanalında canlı olarak yayınlanan programda Sakaryaspor konuşuldu.

  Oktay Sarı cevaplanması gereken en önemli sorunun şampiyonluğa koşan bir takımın kendi sahasında oynadığı maçlarda Stadı tam olarak dolduramaması olduğunu ifade ederek , ‘’Bu konuda bir yerde eksiklik varsa onun üzerine kafa yoralım, tamam lider ama stat yarı yarıya doluyor ‘’ifadelerini kullandı. Gazeteci Raif Ugan Sakaryaspor yönetiminin bu zamana kadar başarılı işler yaptığını ifade ederek ,’’ Ancak gerek Emircan Şeçgin gerekse Burak Bekaroğlu transferlerinde yönetimin doğru bir karar vermediğini söyledi.

  Oktay Sarı sponsorluk konusunda girişimlerde bulunan Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun iyi niyetli  yaklaşımlarda bulunduğunu ifade ederek, ‘’ Ben yıllar sonra ilk kez bir milletvekilinin Sakaryaspor konusunda bu kadar aktif rol oynadığı ve sürecin içinde olduğunu görüyorum. Biz herkesi kazanmak zorundayız, küstürmek kolay. Öyle 5 Milyonluk sponsorluklar buyur al diye kolay çıkmıyor,’’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
sakaryaleee 4 yıl önce
Mk nsl dolsun. Sadece sakaryanon maçı yok. Bal liginde Hendek. Daha amatör maçlarda oluca aynı gundu dolmaz tbii. Maçç aksam 6 veya 7 de olsun bak gör stadaı