banner212

banner211

TALİP TOPRAK İLE YOLLAR AYRILDI

Sakaryaspor’da kısa bir süre önce altyapıya yönelik yapılan projede Futbol Okulları’nın başına Talip toprak getirilmişti. Şaban Yıldırım’ın istifaının ardından Talip Toprak’ta sakaryasporla yollarını ayırdı.

Sakaryaspor 28.07.2020, 11:58 Alperen Durmuşkaya
TALİP TOPRAK İLE YOLLAR AYRILDI
banner218

Sakaryaspor’da kısa bir süre önce altyapıya yönelik yapılan projede Futbol Okulları’nın başına Talip toprak getirilmişti. Şaban Yıldırım’ın istifaının ardından Talip Toprak’ta sakaryaspor2la yollarını ayırdı. Futbol Okuları projesi koronavirüs salgını nedeniyle henüz hayata geçirilemedi. Futbol okullarına devlet tarafından ne zaman izin verileceği ise belirsizliğini koruyor. Talip Toprak, “Futbol okulları projesinde her şey hazır. Başkan Cumhur Genç’le görüşerek ayrıldım. Bana bir ihtiyaç olusa yeniden elimden geleni yapmaya hazırım” dedi.

HENDEKSPOR’A İMZA ATTI

İlimizin başarılı antrenörü Talip Toprak, Bölgesel Lig temsilcimiz Hendekspor’a imza attı. Bölgesel Amatör Lig takımlarından Hendekspor’da yönetim, tesislerde Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun katılımıyla anlaşma sağlanan antrenör Talip Toprak’ı basına tanıttı. Yeni bir sayfa açtıklarını belirten Hendekspor Başkanı Adil Karabulut, ‘Yeni planlamalar ile yeni bir Hendekspor. Genç teknik adam Talip Toprak bizden biri. İlçemizin yetiştirdiği, en üst Liglerde oynamış ve akademik kariyerini tamamlamış bir arkadaşımız. 2020-2021 sezonunda Hendekspor Hocamıza emanet. Hayırlı olsun, başarılar diliyoruz diye konuştu. Hendekspor’un yeni antrenörü Talip Toprak da doğru işler yaparak takımı başarıya taşıyacaklarını söyledi. BAŞARILAR DİLEDİ Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, da Talip Toprak’a başarılar dileyerek, “ Hocamıza Hendekspor’a, doğduğu, büyüdüğü şehre hoş geldin diyoruz. Hendekspor BAL’da yönetimiyle, teknik ekibiyle ve oyuncularıyla hedefleri olan bir takım. Öncelikle Bölgesel Amatör Lige çıkmaya vesile olan o dönemdeki Başkan ve Yönetimine, Teknik heyetine ve Sporcularına bir kez daha teşekkür ediyoruz. Hocamız Hendek’in içinden çıkmış, 25 Yıllık spor kariyeri olan değerli abimiz Sami Bağdatlı nezaretinde, profesyonel anlayışla Bölgesel Amatör Lig’de mücadele ettik. Ancak yola giderken tabii ki her şey istediğini gibi olmayabiliyor” dedi.MA

banner220
Yorumlar (2)
İst 3 yıl önce
Çok doğru bir karar başarılar hendekspor
İslam ARSLANOĞLU 3 yıl önce
Hoca iyi ama önemli olan şampiyon olacak kadroyu kurmak zımba gibi sert hızlı teknik futbolculardan kurulu olmalı