banner212

banner211

Tamer İlaçan, Erenlerspor'u ziyaret etti

Altyapı Koordinatörü Tamer İlaçan ve antrenörler, önceki gün Erenlerspor antrenörleri ile Erenlerspor Lokalinde bir araya geldiler.

Sakaryaspor 17.07.2012, 16:25
Tamer İlaçan, Erenlerspor'u ziyaret etti
banner218
Altyapı Koordinatörü Tamer İlaçan ve antrenörler, önceki gün Erenlerspor antrenörleri ile Erenlerspor Lokalinde bir araya geldiler. Samimi ortamda geçen görüşmede Sakaryaspor ve altyapıların önemi ana konu oldu. Sakaryaspor altyapı antrenörleri toplantı sonrasında Erenlerspor lokalini birlikte gezdiler.

SakaryasporAltyapı Koordinatörü Tamer İlaçn; "Altyapısı olan takımlarımızı dolaşmaya başladık. Bu vesile ile antrenörlerimizle istişarelerde bulunuyoruz. Fikir alış verişlerinde bulunarak neler yapabilirizi hayata geçirmek istiyoruz. Erenlerspor'da, ilimizde önemli kulüplerimizden aynı zaman da da alt yapısı ile gözde takımlarımızdandır. Görüşmelerimizin olumlu geçmesi ise bizleri mutlu etmiştir." dedi.

Erenlerspor Kulüp yöneticisi ve antrenör Şaban Çolak; "Sakaryaspor altyapı Koordinatörü Tamer Hocanın ve diğer antrenör arkadaşların ziyaretleri bizleri mutlu etmiştir.Sakaryaspor'umuzun özlediğimiz günleri tekrar yaşaması bizlerinde arzusudur. Altyapının kuvvetlenmesini bizlerde önemsiyoruz. Erenlerspor olarak ilimize futbol olarak hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Yeni oluşuma başarılar diliyorum."dedi.
[gallery]

Yorumlar (0)