banner212

banner211

TARAFTAR İSYANDA , BU İŞ BÖYLE GİTMEZ BEYLER !

Şampiyonluk umutları bir bir erirken taraftar, hem yönetime, hem teknik heyete hem de futbolculara isyan etme noktasına geldi.

Sakaryaspor 28.01.2020, 13:49 28.01.2020, 13:51 UTKU KAYNAR
TARAFTAR İSYANDA , BU İŞ BÖYLE GİTMEZ BEYLER !
banner218

Sezon başından beri rahat bir nefes alamayan Sakaryaspor’da ligin ikinci yarısını öncesi yeşeren umutlarda yavaş yavaş sönüyor. Ligde önemli puan kayıplarının yaşandığı haftada deplasmanda 2 puan bırakan yeşil siyahlılarda taraftar, yönetim, teknik heyet ve futbolculara tepkili

TRANSFERDE SINIFTA KALDIK

Yönetimi İbrahim Nalbant’tan devir alan Cumhur Genç başkanlığındaki yeni yönetim ile yakalanan ivmelenme ligin ikinci yarısı öncesi şampiyonluğa olan inançları artırmıştı. Fakat devre arası transfer yasağının kaldırılması süreci ile başlayan sıkıntılar yapılan transferlerle daha da arttı. Ligde şampiyonluk yarışındaki takımlar önemli takviyeler yaparken yönetimin ekonomik sıkıntı nedeni ile hedeften uzak transferlere imza atması tepkilerin nedeni oldu.

ŞABAN YILDIRIM’A TEPKİ

Cumhur Genç başkanlığındaki yönetimin göreve getirmek için büyük çaba harcadığı Şaban Yıldırım, özellikle ligin ikinci yarısında oynanan maçlardan sonra yeşil siyahlı taraftarların tepkilerinden nasibini alan isimlerden oldu. Elazığ maçındaki oyuncu değişiklikleri ile büyük eleştiri alan Yıldırım, Uşak’ta 1-0 önde iken kaybedilen 2 puanın en büyük sorumlusu olarak gösteriliyor.

SORUNUNUZ NEDİR

Sezon başında yönetim ve teknik heyetlerden şikayet eden Sakaryasporlu futbolcuların, yeni yönetimin göreve gelmesinin ardından hem teknik heyet değişikliğine gidilmesi hem de ödemelerin yapılmasına rağmen ortaya konulan futbol gelecek için umut vermiyor. Kazanılan maçlarda dahi şampiyonluk yarışı için umut verici bir oyun ortaya koyamayan futbolculara da tepki gösteren taraftarlar yeşil siyahlıların artık biran önce toparlanarak istenilen oyunu sergilemeleri konusunda tepkilerini dile getirdiler.

Yorumlar (0)