Taraftar kalsın istedi ama..

Sakaryaspor'un başarılı orta saha oyuncusu Michal Nalepa'nın bugün Çorum FK'ya imza atması bekleniyor

Sakaryaspor 12.09.2023, 16:44 13.09.2023, 10:48 SporExpres
Taraftar kalsın istedi ama..

Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde geçtiğimiz sezon kadroda yer alan Donkor ve Dmytro Grechyshkinðen kendilerine takım bulması istenmişti. Her iki oyuncuda kulüp bulmazken stoper mevkinde sıkıntı yaşayan yeşil siyahlılar Isac Donkor’u takıma geri çağırdı. Yabancı kontenjanını dolduran Sakaryaspor, orta sahaya yapılan transferlerin ardından Ganalı stopere lisans çıkarmak için Nalepa’yı gözden çıkardı.

TEPKİ GÖSTERDİLER

Yerli transferlerle orta sahayı güçlendiren yönetim bu bölgede görev yapan Nalepa’yı 100 Bin Euro bonservis bedeli ile satmak için Çorumspor ile el sıkıştı. Yaşanan bu gelişmelere yeşil siyahlı taraftarlar sosyal medyadan tepki gösterdi. Nalepa'nın takımda tutulmasını isteyen taraftarlar 2 aydır süren stoper sorununa bu şekilde çözüm aranmasına anlamsız buldu.

Yorumlar (2)
İsmail Gülşen 11 ay önce
Çorum Kocaelispor Urfa bandırma bu takımlara bakın birde kendinize bakın cumhur artık salmış bu nasıl bir sezon planlaması bu nasıl bir isbilmezlik yöneticilik te bir sanattır yapamıyorsa kabuledip çekilecek bir yapan bulunur şu anda cumhur un yaptığını yoldan geçeni çevir yapar yazık Ekrem başkanın emeklerine bu şehrin paralarına
Abdullah Yıldırım 11 ay önce
Sakaryaspor elindeki makinalıyı satıp yerine Kırıkkale tüfeği alıyor sonrada şampiyon olacağız diye taraftara algı yapıyor buna kim inanır acaba yöneticilere soruyoru ????