Taraftardan büyük ilgi

Sakaryaspor’un yarın Göztepe ile oynayacağı TFF 1.Lig karşılaşması öncesi yeşil siyahlılar hem karşılaşmanın biletlerine hem de passolig kart satışlarına büyük ilgi gösteriyor.

Sakaryaspor 13.08.2022, 12:52 SporExpres
Taraftardan büyük ilgi

Sakaryaspor’un yarın Göztepe ile oynayacağı TFF 1.Lig karşılaşması öncesi yeşil siyahlılar hem karşılaşmanın biletlerine hem de passolig kart satışlarına büyük ilgi gösteriyor. Bu sezon ilk kez passolig uygulaması ile tanışacak olan yeşil siyahlı taraftarlar karşılaşma öncesi işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayabilmek için Dükkan54’de açılan Passolig Standı önünde uzun kuyruklar oluşturuyor.


BİLETLER SATIŞTA
Sakaryaspor-Göztepe maçının bilet fiyatları Kale arkası alt 40 TL, Kale arkası üst 30 TL, Maraton alt 60 TL, Maraton üst 50 TL, Numaralı Alt: 125 TL ve Numaralı üst 100 TL olarak belirlendi. Öte yandan açıklanan bilet fiyatlarına Passolig firması tarafından  % 9 hizmet bedeli + 9,36 TL turnike hizmet bedeli alınacak. Ödeminin kredi kartı ile yapılması halinde ise % 3,08 kredi kartı komisyonu eklenecek.
 

Yorumlar (3)
Semih 2 yıl önce
Her mac bu komisyonu alacak mi passolig , maca 60 veriyoruz 15 de hizmet diyor neyin hizmeti bu arkadaş ne saçma uygulamalar bunlar
5461 2 yıl önce
Aradaki hizmet bedelini pasolig alıyor heralde
NewCity41 2 yıl önce
Semih kardeşim her maç hizmet bedeli alınacak normalde klup kendisi karşılaması gerekirken kendi karından vazgeçmiyor taraftarın üzerine yüklüyor bilet fiyatları aşırı pahalı..