Tatangalar Bandırma Yolcusu

Tatangalar, Pazar günü deplasmanda oynanacak Bandırmaspor maçı için hazırlık yapıyor 

Sakaryaspor 11.10.2019, 18:33 11.10.2019, 21:13 SporExpres
Tatangalar Bandırma Yolcusu

Sakaryaspor’da Sivas Belediyespor galibiyeti sonrası alınan puan silme cezası moralleri alt üst etse de yeşil siyahlı taraftarlarda Pazar günü takımlarını deplasmanda yalnız bırakmayacaklar. Tatangalar, Pazar günü deplasmanda oynanacak Bandırmaspor maçı için hazırlık yapıyor 


İki takımın taraftarları arasında geçmişte yaşanan sorunlar nedeniyle Sakaryaspor taraftarına yasak gelebileceği konuşulurken, ev sahibi ekip Tatangalar’a 600 kişilik yer ayrıldığını duyurdu. Bunun üzerineSosyal medyadan açıklama yapan Tatangalar, deplasman organizasyonu yaptıklarını bildirdi. 

Tatangalar'ın açıklaması şu şekilde: 
"Pazar günü oynanacak Bandırmaspor maçı için seyirci yasağı olmayacağı ve Sakaryaspor'a 600 bilet ayrıldığı tarafımıza bildirmiştir. Organizasyon yapacak tüm semt, ilçe ve teşkilatların sayı ile beraber tribün liderlerine ( Murat Ercan & Yılmaz Şen )  ulaşması yaşanabilecek problemlerin önüne geçecektir. Tüm semtler, ilçeler, teşkilatlar, oluşumlar, eskiler, yeniler, abili, kardeşli HEP BERABER Bandırma deplasmanına gidiyoruz! Organizasyon detayları en kısa sürede paylaşılacaktır."

Yorumlar (0)